Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дворът на Алинор

Go down 
+3
Джак Герън
ThE dArK MiNd
Innocence
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:42 pm

Джак го напуши смях, но се въздържа.
- Доста си е студено!- каза той.
- Тааа, Силвър сега ли пристигна?- попита Джак с обичайния мързелив и протяжен тон. Мдааа... Мързел от класа.
- Май още търсиш стаята! Мога да ти я покажа.- предложи услугите си Джарт. Прозя се. До преди малко спа и сега се прозяваше. Това се казваше сънливко!
- Имаш готина коса! И аз да имах такава!- похвали го Джак. Мда харесваше червеното. Не, че беше момиче! Беше си Джак!
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:53 pm

-Амм..-обърках се..Наистина ли ми харесват косата?Брей..ъмм..нали не сънувам?
-Благодаря..-измънках аз и се усмихнах топло.На светлината и очите ми си проличиха че са червени.
-Ириса ми също е червен.-отвърнах аз и отново се усмихнах,почесвайки се зад тила.Наистина,хората тук започваха да харесват стила ми!!Аз..май не чух как се казваше момичето?
-Ъмм..извинете?Аз ъмм..пропуснах как се казвахте..или съм забравил..бихте ли повторили?-попитах аз учтиво и леко притеснено..
-Хах..често забравям и..всъщност,преди малко бях забравил името си и малко пелтечех докато го кажа..незнам дали някой е забелязал..-измънках аз и се засмях слабо..Дам,това бях аз..пълния,кръгъл,смеещ се глупак,добродушен и с голямо сърце..винаги бъркайки се в неприятности и т.н..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:58 pm

-Мери Спринг...
Тя мина покрай него..Тупна го леко по рамото и се ухили,казвайки:
-Стига с тези официалности Силвър...Умръзнало ми е да ги слушам вкъщи,пък да ги слушам и в училище..Не хапя спокойно...
Изразът "Не хапя" беше доста относителен и неточен,но Мери никога не изразяваше точно мисълта си..Винаги имаше скрит замисъл или някаква загадка..Тя спря да придържа рокличката си с надеждата,че тя няма да се развява чак толкова...По едно време се обърна към момчетата,които още стояха по местата си..
-Ам хайде де...Студено ми е..
Мери не чувстваше остър студ,но просто й беше хладно,а тя си беше по нищо и никаква рокличка..
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 11:02 pm

- Е, хайде приятелю. ще ти покажа стаята!- усмихнасе Джак и изтича до Мери.
- Още ен съм разопаковал багажа си а съм тук от близо 5 часа.- засмя се той и отново се прозя.
- Една дрямка няма да ми навреди!- усмихна се Джаки се затича към училището. Хладния вятр го удряше,но на Джарт не му пукаше!. Просто да легне в леглото беше една от целите му.
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 11:05 pm

Спогледах се..аз бях по тениска,само Джак можеше да й помогне.Изведнъж подуха силен вятър и развя роклята на Мери.Аз се стреснах и силно зачервен свалих чантата си.Извадих бързо една кърпа и я увих около ханша на момичето,силно засрамен.
-Съжалявам,вятъра е виновен!-измънках аз със леко прегракнал и треперещ глас,придържайки кърпата.Накрая я пуснах и изведнъж чух шум от чантата ми.Погледнах леко уплашен към нея.Сега пък какво щеше да се случи?!Нещото шумолеше отвътре,трябваше да видя какво е.Тъкмо си бръкнах ръката в сака когато изведнъж от там излезе:
-КИЛАЛА!?-изкрещях аз,уплашен.Дългоушият заек скокна в ръцете ми.Беше бял със червени очи,приличахме си малко..
-Ам..чакай!-викнах подир Джак и се затичах към него със Килала в ръцете си,напълно забравяйки за чантата..
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 11:11 pm

- Забрави нещо!-каза Джаки ухилен и се върна за чантата на Силвър.
- Заповядай!- подаде я той и се прозя отново.
- Вече започвам да се нервирам... Постоянно се прозявам.- разтръска глава Герън.
- Не ми стигат преследванията от някакви смахнати войни ами и това!- измънка той тихо. Вече му идваше в повече!
- Красив заек!
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 11:16 pm

Кимнах и взех чантата.
-Благодаря..това е Килала.-отвърнах аз и се усмихнах.Нарамих сака и се огледах.Днес беше хубав ден..тръгнах към замъка,щастлив!Изведнъж се чу едно "ДАМ"..
-АУЧ..не пак..-измънках аз,бях се ударил в едно дърво..това беше седмия път в който се удрям днес,защо?!?
-Б-боли..-изстенах тихо,този път наистина болеше..Изправих се и си разклатих главата,този път нямаше как да няма малко кръв..Сложих ръка на челото си и се огледах сънено.
-Това е седмия ми път..
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 11:20 pm

- Помощ?- попита Джак сънено.
- Доста пъти се удряш!-каза той и се усмихна. Посочи котето на главата си.
- Това е Емили. Много лафове пуска!- разсмя се Герън.
- Изглеждаш готин! Приятели?- разшири усмивката си той. Ето още едно момче!
- Май сме единствените момчета в цялото училище.
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 11:26 pm

Стреснах се..
-Н-наистина!?М-м-може да е било само за момичета и ние да сме се записали без да знаем..н-не,това е абсурдно..-изпелтечих аз,леко притеснен.
-Ам,да.Приятели.-отвърнах после и се здрависах с момчето.Огледах се..наистина ставаше зловещо през нощта,имайки предвид че е само тъмнина и студ..Хладен вятър полъхна,вятър от който да настръхнеш и да потрепериш.Сега се сетих..днес изобщо не бях чувал ни дума ни нищо от Дарк..може би беше изчезнал завинаги?Не..едва ли,тази надувка никога няма да изчезне..но все пак,трябваше да е подсвирнал зад някое момиче още днес наобяд..цял ден не е говорил,нима съм го засегнал толкова много по време на пътя?Може би трябва да се обадя на майка ми и да я питам..След около 10 минути се осъзнах и отново се върнах в реалността,погледнах към момчето и се усмихнах,подадох ръка да се здрависаме и после качих Килала на гърба си,казвайки това:
-Е..да тръгваме.-след тези думи двамата се запътихме към общата стая..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:20 am

"Ох..тъпата рокля".-мислеше си Мери.-"Да бях я зашила за краката си или де да знам..."
Тя бе забравила за момчетата и когато се сети й се наложи да позабърза крачка,за да ги настигне...Когато направи това недоволно каза:
-Вие мен нещо май ме забравихте...
Тя и Джак се засмяха...Мери отново плесна с ръце...Змията и Перушинка се върнаха на рамото и тялото й...Перушинка отново бе забила нокти,за да не падне...Мери изохка и хвана котето...То бе малко и се побираше в дланта й...Мери реши да го държи,защото имаше опастност отново да забие ноктите си...
"Дъфки,джуфки....Това вече ми е тъпо...Трябва да си намеруя нова мисъл...като например...Хм...КАкво ми харесва най-много в училището...НЕее...Прекалено относителна мисъл..Може пък да започна да си мисля кой харесвам...".-мислите й продължаваха доста дълго..По едно време даже беше забравила да слуша момчетата.-"Ъм...Не харесвам никой...НЕ...Може би онзи Мат от къщата до имениетоми...ООо не!..Пф...Същата тъпа мисъл...Май трябва да се откажа да мисля.."
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:27 am

Изглеждах замислен..спрях по средата на пътя за да изкачак Мери и се загледах в една точка като хипнотизиран..и как няма?Имам предвид,кой обижда 50 годишен дух?!И то за един час?!
-Дарк наистина ми се е разсърдил този път..-помислих си аз и въздъхнах леко притеснено,Дарк не беше такъв тип човек..той си беше надувка,със голямо самочувствие но..не вярвах че е толкова чувствителен!!
-Дарк?-помислих си аз във ума,надявайки се да чуя поне пъшкане..нищо..може би спи?
-Да бе..-измънках под носа си и се спогледах..Нима бях разсърдил Дарк ТОЛКОВА много?Нее..е,всъщност възможно е но..Не вярвах че духовете са чувствителни..всъщност,не знаех че могат да чувстват изобщо но пък..
-Е,Килала?Според теб какво става с Дарк?-помислих си аз,гледайки към заяка.Тя ме погледна объркано и после се усмихна.Имах странен заяк,можеше да издава звуци..например вместо да ми каже "Силвър" тя ми казва "Сивъ!"..което пък не е много приятно,но аз я разбирам..животните обикновено не издават човешки звуци,нито пък думи..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:35 am

Мери се усмихна на Силвър и заека му...Пепушинка пък замахна ядосано с лапичка,защото Мери я бе обърнала по гръб и я притискаше прекалено много към себе си...Момичето отпусна хватката,без да поглежда котенцето...
-Е,Силвър от кога си тук?-попита Мери,за да поддържа разговора...
КОсите на момичето се развяха и закриха лицето на Джак....Мери се убърна и се изхили..
-Опа...Извинявай...
Изглеждаше много невинна,макар миналото й често да говори друго...
"Сетих се кой може да харесвам".-засмя се на ум Мери.-"Може да харесвам Джак...Пф...Тъпо...Глупаво...Странно...Сменяме мисълта...НАмерих приятели и трябва да съм доволна...Изглежда престоя ми в Алинор няма да е толкова лош колкото ми описваше майка...Оу...Тя попринцип прави така,за да сменя поредното училище.."
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:43 am

-От днес всъщност..-отвърнах аз и се усмихнах леко.Не,това наистина беше притесняващо..Не може да го няма..Трябва да е тук,иначе защо се появи изобщо?!
-Дарк!-извиках наум,но отново нищо..Изведнъж ми се причу някакво пъшкане и помислих че е Дарк,но сигурно си въобразявам..даа,аз винаги така правя..
-Аз още не съм влязъл в общата стая.-добавих аз за да премахна онова замислено изражение от лицето ми,не ми беше много по характер..Но пък едва ли някой е забелязал..
-Сивъ!-изведнъж се обади едно пискливо гласче.Обърнах се към Килала.
-Кажи Килала.-отвърнах й аз и се усмихнах.
-Даки тук?-стана ми малко гузно..не,Килала,няма го Даки..Даки е сърдит и ми се цупи..
-Н-не..-измънках аз тихо и погледнах настрани..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:51 am

-Ами хайде тогава към общата стая.-завъртя се на пръсти Мери и с танцувална походка избърза малко напред...
Косата й продължаваше грациозно да се вее след нея...Мери започна да си тананика някаква стара мелодия,а от устата на МЕри беше дори приятна мелодия...Влязоха във замъка и тръгнаха по коридорите....През прозорците навлизаше лунната светлина и правеше всичко да изглежда красиво и изящно...Мери продължаваше със своята мелодийка и продължаваше да избързва пред момчетата,но не отдаваше много внимание на това...Телефона й звънна...Тя го извади от джобчето на роклята,но веднага натисна червената слушалка...НЕ й се говореше особено много с майка й...
-Играете ли Покер?-попита Мери момчетата и се спря..
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 12:20 pm

- Аз немога!- сви рамене Джак. Беше играл малко на на карти. Беше преди няколко години.
- Не съм играл на карти скоро...- измънка той и направи задно салто. Приземи се сякаш не бе правил нищо. Не беше задъхан. Правеше го през целия си кратък живот. Често приличаше на цирков акробат. Джак се почеса по главата.
- Ще ме научиш ли? -попита той съмнявайки се. Малкото черно котенце леееко се наклони на главата му. Третокурсникът го хвана и го погали леко. Мекичко и пухкавичко. Мда беше неговото.
Върнете се в началото Go down
sweet_girl97
Ученик от трети курс
sweet_girl97


Брой мнения : 37
Age : 26
Местожителство : in your nightmares
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 8:00 pm

Дойдох тук.Слънцето вече бе залязло.Седнах под едно дърво.Изведнъж чух гласа на онази странна и много зловеща жена да казва:
-Разбра ли защо убих родителите ти?
-Не!Моля те...кажи ми!-отговорих й аз.Тя показа една картина-бях спящо бебе в кошчето в детската ми стая.Тогава видях жената над люлката ми да ми шепне:
-Ти ще станеш силна и хубава и ще ми помагаш.Но не бива да има кой да ми попречи да те накарам да се присъединиш към злите ми цели...затова смятам да убия родителите ти.-понеже спях не съм можала да я чуя.После видях себе си на 4 годинки,майка си и баща си(истинските) в една кола.Пътувахме нанякъде и изведнъж се появи онази жена,но сякаш само аз я виждах.Тя пусна странна черна и могъща сила към колата и тъкмо като приближавахме една друга кола и като баща ми натисна спирачките те не работеха.Бързо изика на майка ми да си сложи колана,но бе вече късно-блъснахме се в другата кола.Двете коли избухнаха в пламъци,но онази жена ме бе прегърнала както бях изпаднала в безсъзнание.Около мен и нея всичко замръзна и разбрах че така съм оцеляла.Спомените изчезнаха.Изведнъж жената направи някаква магия и около мен всичко се възпламени.Плачейки стиснах юмруци и всичко замръзна-имаше само лед навсякъде.Стана хладно.Паднах на колене плачейки и шепнейки:
-Никога няма да й помогна!!!Никога...никога...никога!!!-след около 10 минути станах и се запътих към гората.


Меган:Започваш да напредваш рязко!Браво!Много хубав пост!Продължавай все така Wink

Коефициенти:
+3 чар
+4 разум
+2 ловкост
Върнете се в началото Go down
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 12:19 pm

Третокурсничката дойде на двора. Седна на една пейка и се огледа. Грееше горещо слънце. Беше много задушно. Въобще не се усещаше вятър. Имаше сянка само под короните на големите дървета, отрупани с цвят. Няколко деца играеха с топка, други се смееха, приказваха си.. Само Лейр изглеждаше самотна.. Така беше. Имаше двама/трима ученика, но не отиде да се запознае с тях, защото си говореха въудошевено и не искаше да ги прекъсва. Въздъхна-радостно и тъжно. Все пак това не можеше да нарушава веселото й настроение. На двора дойдоха още няколко ученика. Рейчъл извади телефона си и си пусна музика. Наслаждаваше се на песента, докато някой не привлече вниманието й. Това беше...
Върнете се в началото Go down
bLaCk_HoLe :]
Ученик от четвърти курс
bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 33
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 2:10 pm

..Кристин.Тя беше излязла навън,с надеждата,че ще се разхлади поне малко...В стаите беше ужасно топло и тя едвам издържаше да стои вътре в тях.Чувстваше се така,все едно е в сауна и е забравила да си съблече дрехите Very Happy .Когато излезе на двора забеляза,че тук е още по-горещо.Това беше доста разбиращо се,но тя си бе втълпила в главата,че навън е по-прохладно...
Когато дойде тука,тя се загледа и видя няколко ученици..Тя веднага усети тръпка..искаше да се запознае с тях,но за нещастие забеляза,че те си говорят взаимно и вероятно не биха искали тя да им се меси в разговора.
Затова продължи да върви по пътечката.Искаше й се да надигне поглед към Слънцето,но не можеше.Главно заради предполагаемата й алергия към него.Винаги,когато погледнеше нагоре в опит да види слънчевите лъчи на Слънцето,тя започваше да киха.Майка й често й се караше за това и й беше забранила в слънчевите горещи дни да спре да любопитсва и да спре да гледа Слънцето.Разбира се,Кристин никога не спазваше това условие.И ето..тя започна отново да киха отново.Потърка носа си с ръката си и продължи пътя си.Вървеше сравнително бавно,забила поглед в краката си,когато изведнъж видя,че едно малко котенце се е свило на кълбо в средата на пътеката.Кристин се наведе да погали малкото същество и то се събуди.Започна да мяулка и да си търга главичката в краката на Кристин.Тя се усмихна и без да се усети беше легнала на земята,галейки коремчето на котенцето.Винаги искаше да си има животинче вкъщи,но майка й отново не й разрешаваше.Затова Кристин винаги се радваше на животните около нея.
Котенцето започна да мяулка по-силно и тя си помисли,че то е гладно.За щастие носеше една чантичка,в която беше сложила малко вода и един сандвич.Нямаше намерение да се прибира скоро в спалните помещения и беше решила да си направи пикник насред някоя полянка.
Тя извади сандвича от чантичката си и започна да къса малки парченца от него и да ги дава на котето.Не искаше да прекъсва храненето му и чак след като се нахрани,тя отново започна да го гали...
След няколко минути Кристин чу любимата си песен.Обърна се и видя едно красиво момиче,което беше извадило телефона си и беше пуснало музика.Тя се усмихна и й каза едно "Здравей!".Беше леко притеснена..това беше първият ученик,с който завързваше разговор,откакто беше тук.Надяваше се момичето да не я отреже така набързо..



Меган:Браво!Уникален пост!Може би най-добрият,който е писан откакто се пише тук.Браво,браво,браво!

Коефициенти:
+7 чар
+5 разум
+6 ловкост
+6 интелигентност
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 3:51 pm

Най-накрая някой да ме забележи. Трябваше ли да усиля телефона си до такава степен, че да преча на другите? Явно. Но се радвах, че ще си намеря някой, с който да си говоря. Момичето бе с кестенява коса, която лъщеше на слънцето. Нядявах се да не се стресне от оранжевата ми коса. Наложи ми се да стана, за да не си помисли нещо. Затичах се, тръснах се до нея и изчуруликах:
-Хей! Аз съм Мери. Мери Блейк.
Момичето ме гледаше малко стреснато, но бях свикнала. Подаде ръката си и я разтърси.
- Кристин. Кристин Дорф.
Върнете се в началото Go down
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 5:12 pm

Рейчъл стана от пейката и се усмихна доволно. Представи се:
-Здравейте, аз съм Рейчъл Дарк, 3-ти курс. А вие?-попита ги учтиво тя и се загледа в небето. По него нямаше облаци, слънцето продължаваше да грее неодържимо. Рейчъл предложи:
-Да отидем на сянка, какво ще кажете?-момичетата кимнаха и заедно отидоха под едно дърво на сянка. Лейр седна на един камък и погледна момичетата очакващо. "Дано да станат приятелки с мен."-мислеше си тя. "Изглеждат ми свестни.."-усмихна се чаровно тя и отново ги погледна с очакващ поглед..
Върнете се в началото Go down
bLaCk_HoLe :]
Ученик от четвърти курс
bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 33
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 6:05 pm

Кристин не би се надява на нещо по-добро.Толкова искаше да се запознае с някой,а и се струваше толкова далечна мечта...а какво стана?Ето,че се запозна с две момичета!Тя се зарадва толкова много..вътрешно подскачаше.Не че нямаше да го направи и наистина,просто й се стори много странно да подскача като луда пред новите си познати."Ох,дано да се разбираме добре!"-си помисли тя.И през цялото време все такива мисли се рееха из умната и главица Very Happy .Накрая се сети,че не се езапознала с другото момиче.Рейчъл от трети курс..
-Здравей и на теб,Рейчъл Дарк!-Кристин се усмихна и й подаде ръка.-Приятно ми е,аз съм Кристин.От четвърти курс.-тя не свали усмивката от лицето си.
Върнете се в началото Go down
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 6:14 pm

Рейчъл вътрешно преливаше от радост и вълнение. Тя пое ръката на Кристин и двете се здрависаха. Прочете мислите й.. Много й харесаха.. Значи и тя като нея досега не се бе запознавала с никого и търсеше приятели. Това беше супер. Мери изглеждаше по-голяма от Рейчъл. Момичето предположи, че е 4-ти курс, но не бе убедена в това. Стана малко мрачно. Може би щеше да вали.. "Дано!"-помисли си третокурсничката. Погледна отново Кристин и попита плахо:
-Приятно ми е.-след това се усмихна-Как ти казват на галено?-искаше да разбере колкото може повече за нея. Изглеждаше й много мила и приятна. Пък и мислите й бяха хубави. Според Рейчъл, страхотен човек!
Very Happy
Върнете се в началото Go down
bLaCk_HoLe :]
Ученик от четвърти курс
bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 33
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 6:33 pm

Усмивката от лицето на Кристин не слизаше..беше толкова радостна.Не я тормозеше фактът,че Рейчъл е с една година по-малка от нея.Изглеждаше й много добра,мила,искренна,общителна..с две думи перфектната приятелка според Кристин!
-Ами казват ми Крис!Но ти можеш да ми казваш както искаш!С радост ще приема нови попълнения в списъка си с прякопите ме!-тя се опита да бъде забавна.Усмихна се на Рейчъл,а след това на Мери,която бе много мълчалива.И не можеше да разбере каква личност е всъщност тя.Но със сигурносто скоро щеше да разбере.
-Мога ли да те наричам Рейч?-попита тя с леко притеснение.
Върнете се в началото Go down
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 6:41 pm

Рейчъл много се зарадва. Явно Крис и Рейч мислеха еднакво. И двете смятаха другата за перфектна.
-Разбира се!-въодушевено потвърди момичето и я дари с усмивка. Погледна Мери. Тя мълчеше.:
-Мери, няма ли да кажеш нещо?-попита Рейч, а на лицето й се четеше въпрос-Хей, Крис.. Каква ти е силата?-обърна се към нея момичето. Посочи мястото до себе си, за да седне Крис. Според Рейчъл разговорът започваше добре и дано да има добър край. Под "добър край" имаше предвид да стане приятелка с Кристин. Много се надяваше на това.
Върнете се в началото Go down
bLaCk_HoLe :]
Ученик от четвърти курс
bLaCk_HoLe :]


Брой мнения : 33
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 6:49 pm


Кристин също прочете мислите на Рейч и се зарадва,когато разбра какво си мисля тя всъщност!Най-сетне някой да й обърне внимание..сега оставаше само да се сближи малко по малко и с Мери,която стоеше като статуя срещу тях.
Крис се приближи и седна до Рейч.
-Ами..ти каква мислиш?-тя се разсмя.-Телепатия е.-и се усмифна широка на Рейчъл.-И благодаря много за милите думи,които ми каза...-отново се усмихна.Опита се да разчете мислите и на Мери,но там беше истински ад..много работи,много чудо!Както се изразяваше понякога Кристин.
-А твоята каква е,Рейч?-попита тя заинтригувано,въпреки че си мислеше,че знае каква й.Е реши да я попита лично.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дворът на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дворът на Алинор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» За Алинор
» Езерото на Алинор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Дворът :: Дворът на Алинор-
Идете на: