Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Дворът на Алинор

Go down 
+3
Джак Герън
ThE dArK MiNd
Innocence
7 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 2:46 pm

Красивите обширни поляни на Алинор са сякаш безкрайни.Зелена трева с много уханни цветя.Дърветата пазят дебела сянка.Има много дървени пейки,разположени под тях.Дървената порта,през която се отива в двора постоянно се отваря,защото учениците обожават да се разхождат из красивите поляни,особено в красива вечер,когато се вижда луната и звездите.Децата обичат да излизат тук,за да разпуснат от тежкия ден,да напишат домашно,да почетат книга на дебела сянка или просто да се разхождат и забавляват.
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 1:27 am

Задъхана, Рейчъл седна на една пейка и се облегна на нея. Въздъхна.. Въздишка, изпълнена с облекчение и благодарност. Благодари на Бог, че я спаси от нещастен край. Сърцето й биеше неописуемо бързо. Когато тичаше в гората, не можеше да си поеме дъх и затова сега дишаше неравномерно. Постепенно се успокои и започна да диша умерено. Погледна роклята си. На нея личаха следи от кръв и мътна вода. Когато се прибере в Общата стая щеше да я почисти. Погледна небето. Разбира се, тук се виждаха ясно милиарди звезди. Беше пълнолуние.. "Какъв по-добър момент от този за нощна разходка?"-засмя се Лейр. Тази нейна разходка можеше да свърши с нещастен край. Просто извади голям късмет.. Знаеше, че не бива да ходи там.. Знаеше, че 99.99 % беше сигурно, че ще умре. Бе чувала легенди, че нещастен брой хора са се връщали живи и здрави от това място. Засега нямаше да ходи в гората повече, но след 1 седмица може би. Само че нямаше да навлиза толкова навътре. Това й бе предостатъчно. Реши, че достатъчно е разгледала за днес и стана леко залитайки от пейката. Все пак бе преживяла голям ужас. Тръгна към замъка, а след като влезе в него отиде в Общата стая..
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 11:46 am

Джак и Мери пристигнаха на двора. Имаше много дървета, животинки и цвета. Мдааа, затова Джак обичаше природата. Той седна под едно дърво и затвори очи. Миришеше на цветен прашец. Едно черно котенце изприпка до него. Третокурсникът го взе и започна да го гали. Котето мяукаше. Една пчела жужеше околко двамата и кацна на нослето на черничкото животинче. Котката апчихна лекичко и пчелата се отдалечи. Джак въздъхна. Мдааа... Пчелите се лепяха на Емили като на цвете. Котето се изкачи по момчето и се изкатери го косата на стопанина си.
- Е, Мери, каква е твоята сила?- попита Джак тихо.
- Как си?- отново попита той красивото момиче.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 1:12 pm

-Мога да бъда каквато си поискам.-загадъчно намигна Мери...
Нещо в погледа й присветна...За части от секундата се превърна в ястреб...Издигна се в небето и закръжи над главата на Джак...Изглеждаше така необятна,сякаш винаги и била птица и винаги е била на свобода...След като направи няколко кръгчета из въздуха се приземи на земята и отново се превърна в Мери...Тя се усмихна лекичко на Джак...
-А ти ,Джак,какво умееш?-закачливо намигна Мери...
Очите й проблеснаха и в тях хсе появи игривото плламъче,което рядко кацваше...Обикновено Мери запазваше непоклатимо спокойствие,но понякога се оставяше на вълните да я носят...
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 1:33 pm

- Да кажем, че са много!- каза Джак и намигна.
- Първичната ми е Зоокинеза.- Допълни той и се усмихна чаровно. Това момиче го привличаше... Или пък беше от алкохола. Кой знае? Джар хвана котето и го свали от главата си.
- Това е Емили. Забелязах, че и ти имашкоте!- каза Джак и белите му прави зъби се показаха иззад тънките устни. третокурсникът си беше голям любовчия... Жалко, че в родината нямаше в кого да се влюбва. Телефонът му звънна. Джак вдигна. Заговори студен и призрачен глас. " Трябва да платиш цената!" каза гласът и затвори. Джар беше пребледнял. Точно сега ли трябваше да го безпокоят? И ако трябваше да плати, как? Защо родителите му го бяха предали? Предали на толкова лош човек?
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 1:43 pm

Мери се намръщи...Имаше уникалната вродена способност да чува нискочестотни звуци...Мери наклони глава на една страна,така че да чува по-добре...НЕ знаеше дали е позволено и по-едно време усети че прекалява,затова игнорира всички звуци откъм разговора на Джак по телефона...Загледа се в небето...Беше синьо и безоблачно...Малкото котенце Перушинка размята опашка...Измяуча тихичко и слезе от рамото на стопанката си...Странен вятър задуха изведнъж...Той развя опашките на Мери...Косата й сякаш заигра красив танц...Вятъра разнесе и сладкия аромат на карамел от парфюма на Мериту...
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 1:55 pm

Този вятър... Вятъра,беше познат на Джак.
- Не искам да пострадаш! Моля те прибери се!- извика той на момичето и зае бойна позиция. Беше късно да я предупреждава. Пред него застанаха: Артас и Джейна. Дворът на Алинор Arthas и Дворът на Алинор Th_8838
- Отново се срещаме момченце.- изсмя се злобно жената.
- Вече не съм момченце!- извика Джак. Джейна изпрати едно огнено кълбо към него. Третокурсникът направи салто.
- Хайде свършвай с него и да се прибираме!- извика Атрас и извади меча си. Засили се към Джак и замахна. Разсече го. Тялото на Джак се изпари.
- Ама вие май наистина се хванахте!- прокънтя веселия глас на Джар.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:03 pm

Мери бе приела по-страховит вид...Тя застана пред Джейна и Артас...Дръпна ластиците от косата си и я развя величествено...Змията на Мери се плъзгаше по земята...Стигна до тялото й и се плъзна по него,облягайки глава на рамото на Мери...
-Жалка картинка.-усмихна се безрадостно Мери.-На ваше място бих избрала по-стойностно занимание,от това да гоня 13годишно хлапе и котка...
Онзи игрив пламък в погледа й бе заменен от дяволското блестене на безразличието...Мери гледаше хладнокръвно най-вече към мъжа...Змията изсъска и се спусна към него,но Мери я удари леко и тя прибра език...
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:17 pm

Артас и Джейна се изсмяха слобно.
- Очевидно не знаеш нищо за това момче. То не е обикновено. То има нещо което ни трябва!- каза Артас и се засили към Мери.
- Какъв глупак!- изсмя се Джак и скочи на раменете му. Удари го във врата и Артас падна в безсъзнание.
- Джейна, друг път си избери някой друуг!- каза Джарт и скочи пред Джейна.
- Не издавай прикритието!-изсъска му тя и се изпари. Джак се върна под дървото и се излегна.
- Много си смела!- каза той на Мери. Котенцето се претърколи. Беше си намерило малко кълбо с прежда. Емили беше сладка играеща си с кълбото.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:23 pm

-Разправям се с такива отрепки откакто се помня.-въздъхна Мери.-Мафиотската психика ми е като отворена книга,но благодаря за комплимента...
Мери му намигна...Седна до него и се загледа в лицето на Джейк...
-Как стигна до товаположение?-попитаа Мери тихичко.-Предполагам,чче няма да ми кажеш...Самата аз не бихх разкрила миналото си пред непознат...
Лека усмивка се появи на лицето на Мери..Тя прокара пръст през косата на Джейк...Ръцете й бяха неописуемо студени...Това не беше необичайно за нея,но Мери бе на мнение че това донякъде плаши хората около нея и вече бе свикнала...
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:29 pm

- Родителите ми ме продадоха на един тиранин. Нямаше начин да се измъкна. Трябваше да му бъда слуга. Живеех в бърлогата му, една прачна и студена пещера. Имаше защита, която неможех да премина. Накрая не издържах и изкрещях. Защитата като, че ли се махна и аз излязох. Отвън седеше синът му. Най-добрия войн в страната. Започнахме да се бием. Нанесох последния удар и го убих. Избягах и на другия ден дойдох в училището. Сега тиранина ме преследва и иска да ме убие.- каза Джак и въздъхна.
- Преследват ме и едни големи змии заради дълговете на родителите ми. С една дума аз трябва да плащам.- Джар погледна момичето и погали лицето му.- Знаеш ли колко си красива?
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 2:35 pm

-Повечето момчета се плашат от тази красота.-отбеляза Мери.-Не мога да се похваля със съдбата на слугиня...Всъщност съм доста по-зле..
Мери хвана ръката му и я остави на тревата...Рядко си позволяваше такава близост,от съображения за...не се знае...Предпочиташе приличното разстояние и деловото говорене,но в момента се бе отпуснала и не й пукаше особено много...
Вятърът бе отихнал...Из въздуха се носеше приятния аромат на зеленина...слънцето напичаше насстойчиво,карайки повчето хора да си стоят вкъщи за да не хванат слънчев удар...
Мери отметна един кичур коса назад и се усмихна на Джак...
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 9:38 am

Джак се прозя. Какъв беше мързел! Той погледна лениво. Мързел и половина.
- Как си ? Това е единственото нещо, което мога да се сетя...- каза Джак и погледна момичето. Мдааа... Галейки Емили, третокурсникът разтръска глава. Той още веднъж се прозя и сложи ръка зад главата си. Чудеше се какво да прави.
- Е, Мери, аз трябва да отида и да си оправя багажа. Може би по-късно ще се видим.- каза Джарт и стана.
- Е, до после!- усмихна се той вземайки котето си. Какъв мързелив чаровник! Джак сложи котето на главата си и потегли към замъка. Мдааа... Това щеше да бъде година изпълнена с приключения. Нещо хубаво му предстоеше. Но какво да очаква? Смърт или Щастие? Мдааа... Труден избор. Джак се прозя още веднъж. Не му се спеше. Мързеше го!
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 2:29 pm

Меган:Добре,Джак и Мери.Във смисъл,виждам,че все още се учите да пишете дълги РП-та.С повече практика ще пишете и по-дълъг Роу Плей.Можете да се запишете за РП училище,където ще практикувате.Съвсем скоро ще можете да пишете страхотни постове.Ами,за ваше добро ще е,ако прочетете тази тема Wink.

Коефициенти за Мери:
+4 чар
+5 ловкост
+3 разум

Коефициенти за Джак:
+2 сръчност
+3 физика
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 9:25 pm

Мери помаха на Джак...Тя остана да седи и да гледа небето...НЕ мислеше почти за нищо освен за едно..Е типичната мисъл за нея "Дъфки,джуфки и бонбонки"...
Нещо изшумоля...Мери се обърна веднагически...Нямаше никой,вероятно й се бе причуло...Малкото,черно и пухкаво коте перушинка се търкулна и се настани в скута й...Тя започна да го гали а то да мърка....Змията пък доволно се увиваше около тялото й,плъзгайки лъскавите си люспи...Телефона на Мери започна да звъни...Тя го извади от джоба на рокличката си и натисна зелената слушалка...Беше майка й...
Мери:"Кажи мамо..."
Холера/майката/:Миличкааа!Как е в улчилищетоо?!Хубаво ли ти е там?Ако има нещо или пък нещо не ти харесва ще те преместим...Оу!Толкова искам да ти е добре."
На Мери й се наложи да отдръпне телефона от ухото си за да не оглушее от радостните писъци на майка си...
Мери:"Пристигнах едва вчера....Всичко е страхотно...умръзна ми да сменям училища.."
Холира:"Добре...ще звънна по-късно"...
Мери затвори и отново се загледа в небето...Беше тъмно...Лунната светлина се отразяваше в косата на момичето...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 9:30 pm

Лутах се из двора на училището..Ауч..блъснах се в поне 5 дървета докато стигна до скамейката..Ауч..моя грешка,вече са 6 дървета..
-Боли..-измънках аз тихо и си масажирах мястото където се бях ударил по главата..Наистина болеше!Изведнъж чух някакъв говор.Два силуета си говореха в тъмнината.Втория силует си тръгна а първия остана сам..
-Чудя се дали могат да ми помогнат?-помислих си аз и се затичах към самотния силует,зарадван!Най-накрая щях да стигна жив до общата стая на трети курс!Изведнъж нещо издумка и аз изкрещях,падайки на земята.
-АУЧ!-добре,това вече болеше..Ударих си коляното във една кофа за боклук и сега куцах..Страхотно,просто перфектно!
-Защо все на мен?!-измънках аз отчаяно и си потърках коляното,нямаше рани но болеше..Сигурно щеше да има синина до утре.Огледах се наоколо,бях далеч от светлината на една лампа и в момента се намирах в мрак..Беше нормална температурата,макар че бе вечер,доста прохладно и приятно стана..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 9:37 pm

Мери се стресна...Тя се изправи машинално...Котенцето падна от скута й и измяука жално....Змията изсъска недоволно...Мери се огледа...Въпреки,че беше тъмно тя виждаше доста добре силуетите,макар да не различаваше цветовете/в тъмното,не е делтонистка/...Тя видя източника на Ох-канията.Бавно тръгна към него...Оказа се момче,на нейната възраст...Доста симпатично момче...Мери се усмихна мило...
"Интересно...Значи не е толкова пусто в това училище"-помисли си тя.-"Значи ще е забавно...Нем...аз не харесвам забавите...Пф...Тъпа мисъл...Е,май е по-добре да се върна на...Дъфки,джуфки и бонбонки"
Мери приближи момчето...Усмихна се отново и отметна един кичур коса назад...
-Здрасти.-поздрава прозвуча някак лигаво,не в нейн стил,но тя често се менеше.-Добре ли си?!
Тя забеляза,че момчето се е одарило и затова попита,не защото се интересуваше особено много...Биваше я да бъде мила,понякога..
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 9:45 pm

Започнах да заеквам,ето че пак бях загазил..
-Ам,не исках да ви притеснявам,п-просто се разхождах наоколо и ви видях и си помислих че можете да ме разведете из училището,аз се загубих и..-изключих отново,какъв провал..Изпъшках,отново бях пребледнял както винаги.Чудех се дали момичето е видяло косата и цветът на очите ми,явно не..защото ако ги беше видяла сигурно щеше да каже "АБЪЙ!!"..Дамм..
-Ам..наистина съжалявам че ви прекъсвам спокойствието..-отново се извиних тихо,за кой ли път вече се натрапвам?Аз въздъхнах и се огледах.Наистина си беше спокойно,освен комарите и мравките по тревата..Чакай малко..
-МРАВКИ!!-изкрещях аз уплашен и скокнах на крака,бях клекнал когато се ударих.Веднага със трепери ръце,хванали коляното ми,аз започнах да се оглеждам за мравки,една вечер ме бяха нахапали когато бях малък и от тогава не са ми много приятни.Застанах и аз пред светлината,за да виждам по-добре.За щастие нямаше мравки,тревата беше перфектно окосена и не се виждаше нито едно насекомо..Нощта бе доста красива така,а и едно от желанията ми бе да не съществуват насекомите.За съжаление обаче когато застанах на светлината,цветът на косата и очите ми сигурно ще се вижда..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 9:55 pm

-Няма за какво да се извиняваш.-поклати глава Мери...
Присви очи...Имаше нещо странно в очите на момчето...Мери забеляза това,но реши да не засяга темата...
"Пф..."-започна отново мисълта си тя.-"Да го питам ли как се казва?!Неее...ДА!Какъв е цветът на очите му?!Странно...Сякаш са оранжеви или червени...Ох...Ще го питам как се казва и така нататък.."
Тя прекъсна бързо мисъълта си и отново се върна на разговора...
-И без това няма какво да правя...Макар че спокойствието е нещото което най-много харесвам...Няма нищо...С удоволствие бих се разходила със съученик...
Тя му намигна дяволито...Онова игриво пламъче пак се настани в очите й...Лунната светлина продължаваше да свети красиво в косата й...Мери плясна с ръце...
Змията започна да се извива надолу по тялото й,след което тръгна на някъде и з тъмното...Котенцето измяука,за пореден път и скочи от рамото й...
-Как се казваш?
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:01 pm

Погледнах към момичето.Оо не,тя беше присвила очи и ме гледаше подозрително..да,забелязала е..Забелязала е странния ми цвят на ириса и странната ми прическа и цвят на косата..А сега какво!?
-Ъмм..Силвър Уинг..Ам..м-мога да обясня..-заекнах аз,отново започнах да ставам червен като домат..Погледнах настрани и пъхнах ръце в джобовете.
-Н-не съм си боядисвал косата червена,не нося червени лещи..аз..ъмм...т-така съм се родил,не съм странен!Кълна се,наистина е така!Не съм си правил нищо,не съм си слагал перука и не съм се гримирвал!-това с грима беше малко гадно..имам предвид,да не би жените да си гримирват ириса?!Даа,във шантавите ми мечти сигурно,но тук беше по-различно..В реалността всичко е различно..Ами сега!?Кой знае какво си мисли за мен?!"Тоя палючу"..най-вероятно това са нейните мисли,сега ще ми лепне някой прякор и ще трябва сам да си открия пътя през тъмнината..ето че отново трябва да си кажа "ЗАЩО НА МЕН?!!"..Не забелязах кога приех доста притеснено и паникьосано изражение..Е,то кога съм забелязвал изобщо?
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:12 pm

Мери поклати глава...
-Обясненията са ми безинтересни...Всички си имаме странни съдби и черти и така нататък...
Спринг забеляза напрежението в Силвър...
-Спокойно,не хапя...
Тя му се усмихна и намигна,отново...Белите й зъби блеснаха на светлината,но усмивката не беше дълготрайна...ТЯ бързо изчезна...
-Аз съм Мери Спринг.-представи се тя...
Двамата се зздрависаха...Мери обаче бързо дръпна ръката си...Надяваше се момчето да не е усетило студенината й...Мери отново чу стъпки...Тя се обърна...Видя как Джак се връща...Помаха му...Тя съвсем бе забравила,че якето му е останало в нея...Държеше го с една ръка...
-Ей..Джак,тук съм-повика го тя..
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:21 pm

Въздъхнах леко отчаяно..май тук не бях много желан..Погледнах към небето,беше се стъмнило и май трябваше да си тръгвам..да си намеря пътя през тъмнината и по някакъв начин да се прибера в общата стая..
-Аз..ще тръгвам..явно съм прекъснал нещо..-измънках аз тихо и погледнах настрани отново,да..наистина бях прекъснал нещо важно.Поех със бавни крачки към училището,осветено във светлина от външните лампи.Етажите и коридорите,които имаха прозорци,бяха светнали в жълта светлинка,което значеше явно че хората се готвят да си лягат.Мразех да закъснявам,но бях уморен..както и да е,няма значение!Нарамих си сака с дрежи,който мъкнех вече 6 часа и започнах да крача по тревата,вървейки към училището."Обясненията са ми безинтересни.."..разбира се,от човек като мен как може да са ти интересни..?Кого заблуждавам,наистина съм жалък..в днешно време хората тичат след готините момчета,със скъпите дрехи и яките характери..кой би тръгнал след мен?Едва ли някой би го направил някога..освен Килала и майка ми..плюс дядо,но те са ми семейство и просто няма как да не го направят..
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:23 pm

Джак се усмихна. Момичето му подаде якето.
- Благодаря Мери.- той забеляза момчето срещу нея.
- Здрасти мъжки!- подаде ръката си той и двамата се здрависаха.
- Аз съм Джак!- каза Джарт и облече якето си. Приятно момче... Задуха хладен вятър. Джак настръхна. Ох само да не дойдат онези отрепки пак. Само се излагат! Герън се прозя... Да, същия мързел. Той се огледа. Беше тъмно, мразеше тъмнината. Всъщност мразеше много неща. Черното котенце Емили изприпка до него. Започна да се гали в краката на Джак. Той я взе на ръце и започна да я гали. Странно коте беше неговото. Или едно от най-странните? Олеее... Само да имаше одяло, би заспал на място.
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:31 pm

-Ам..здравей..аз съм..ъмм..-за миг си забравих името!Уау,това не ми се бе случвало преди..
-Ъм..изчакай малко..-не мога да повярвам..НАИСТИНА ГО ЗАБРАВИХ..чакай,знам че започваше със..Ши..не..УИНГ!А не,чакай..това е фамилията ми..АМИ СЕГА?!
-Ъм..-продължавах да ъм-кам,напълно бях изключил сега.."Силвър,ще си вземеш едно хубаво момиче и ще си имате деца!"Ето пак,гласът на майка..СИЛВЪР!!Точно така,казвах се Силвър!!
-Аз съм Силвър.-най-накрая отговорих,след моето дълго пелтечене..Вятър полъхна и стана студено..
-Малко е студено а?-попитах аз и се усмихнах притеснено..Уж щях да си тръгвам а се върнах!Е..не можех да оставя нови приятели сами,без да се запозная или без да се представя..би било грубо,плюс това така не се завързваха приятелства!Ще ми се баща ми да беше тук..Въздъхнах замислено и се загледах в небето..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 10:37 pm

-Ам не си прекъснал нищо.-започна Мери.
Мери се обърна към Джак...
-Пак заповядай.-отвърна тя на неговото "благодаря"...
Тя отмести поглед пак към Силвър...Беше добро момче и някак притеснително,може би...Вятъра развя рокличката на Мери,на нея й се наложи да я задържи с ръце...Усмихна се чаровно на момчетата,продължавайки да притиска воалите надолу...
-Ам такова...вятъра...Ами то...Боже...Не съм добре.-засмя се тя...
"Дъфки,джуфки и ббонбонки"-продължаваше да си мисли тя...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Дворът на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Алинор   Дворът на Алинор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дворът на Алинор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» За Алинор
» Езерото на Алинор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Дворът :: Дворът на Алинор-
Идете на: