Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото на Алинор

Go down 
5 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:50 pm

-Чш...Любовнико...По далеч от Мери.-каза Тина и му се усмихна мило....
Зае позата на буквичката "Ф"...Заигра се с един кучир коса....От джоба си извади дъфка и започна да я дъфче...
-Спри.-укори я Мери.-Радвам се че ми вярваш.-ухили се МЕри на Дарк...
Тя помогна на Силвър да се изправи...
-Как си?-попита го мило тя.-Как така успя да паднеш?!
Погледа й беше мил и нежен....В същото време закачлив и опияняващ....
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:59 pm

Заекнах..отворих уста да кажа нещо но единственото което се чуваше беше "Аз..ъм...а-аз.."и продължаваше да се повтаря.Затворих уста и преглътнах притеснено..
-Незнам..-измънках най-накрая,по-добре този отговор отколкото "Аз..ъмм..".
-Но..-започна Дарк и свали ръката си.Скръсти пъце и стрелна Тина със раздразнен поглед.
-Не вярвам на нея.Няма проблеми със това нали?-попита той със нежен глас,Дарк със сигурност знаеше как да омайва жените,все пак 50 години не са малко..
-Д-добре съм..наистина.-отговорих аз на по-предишния въпрос на Мери,не исках хората да се тревожат за мен.
-Просто ми стана лошо..ядох развалени спагети преди да тръгна към тук и затова сигурно ми е станало лошо.-добавих и се усмихнах леко принудено,това беше една доооста дебела и мазна лъжа,но карай..да мине пък..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:12 pm

Тина се усмихна престорено мило на Дарк...
-Ох...Недей така да говориш.-запърха с мигли Тина към Дарк.-Съблазняваш ме...
Тя успя да спре напиращият смях...
-На мен никой не ми вярва сладък.-поясни за Дарк,Тина...
Мери завъртя очи недоволно и отново погледна към Силвър..
-Радвам се че си добре...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:18 pm

-О,не се и учудвам..при твоята невиждана прелеест..-измънка Дарк и се усмихна подигравателно.Онова със невижданата прелест го каза със сарказам..
-Да нямаш роднински връзки със Баба Яга?Защото виждам приликите.-добави той и се засмя тихо,аз се усмихнах меко.
-Аа чакай..близначки сте!!Как не съм се сетил по-рано?!Толкова си приличате че сте като две капки вода..-продължи Дарк със обидите и този път се засмя силно.Аз леко се изкикотих,е какво?!Беше си смешно..
-А къде е метлата??О чакай,сетих се..сигурно си се блъснала в някой птиче гнездо и в момента е на автомивката да я излъскат от птичите изпражнения..-този път не се сдържах от коментара на Дарк и се засмях и аз силно,бях още по-лъчезарен когато се смеех но това едва ли влияеше добре на Тина..Всъщност,кой знае какво можеше да направи тя сега?Едва ли щеше да се осмели да атакува,беше невъзможно!Нямаше да й стиска и без това,не е ТОЛКОВА зла..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:32 pm

Тина направи кисела усмивка....
-А ти от коя уличка си взет бе мило?.-попита лигаво Тина.-КАто те гледам сигурно е от онези затънтени улички...Или пък са те извадили от някоя кофа?!
Ослепителната й усмивка бе станала нагла...ТЯ се приближи към Дарк и започна да си играе с яката му...
-За разлика от теб не съм си пиляла времето...
Мери също не сдържаше смеха си....Беше й много весело...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:39 pm

Дарк се ядоса и разпери крила,вдигайки се във въздуха.
-Не ме докосвай с твоите кокалисти ръце..кебабчени пръсти..и..всъщност..така както те гледам,май си от..МАНГАЛОИДНАТА РАСА..-каза той докато се рееше из пространството,крилата му пляскаха нежно и почти чуемо.Аз продължих да се смея,беше ми станало толкова смешно..мангалоидна раса..
-Или да бъдем по-точни..ЦИГАНОИДНАТА РАСА.Ама по-лесно ми е мангалоидната.-паднах на колене,хванат за стомаха.Така се смях че като за световно бе..
-Браво Д-дарк!!-едва изстенах аз,беше трудно да говоря защото се смеех много,но тези думи на Дарк бяха просто велики..уникални..Чак легнах на земята от смях и кикотене,слънцето огря косата ми и я превърна във ярко,огнено червена.Очите ми също бяха станали толкова ярко червени че човек може да се заслепи от тях.Въпреки всичко обаче,въпреки че знаех че това не е правилно..продължавах да се смея.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:44 pm

Мери се смееше заедно със Силвър..
Тина отново се приготви за бой...Този път в ръката й не се появи меч...Бяха няколко кълба енергия...В очите й пламна яростен пламък...
-Мътнороди като теб трябва да си знаят мястото,Дарки.-просъска Тина...
От езерото се издигнаха няколко водни змии,в комплект със струи вода...
-Тина ннедей.-посъветва я Мери.-Не си...
Тина й направи знак да замълчи...Мери млъкна,не че имаше огромен избор...
-Прекалено много ти знае устата,но аз мисля да я позатворя.-Тина намигна дяволито на Дарк
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:53 pm

-ЯМИ!-извика Дарк и откъсна едно перо от крилото си,примигвайки леко на рязката но остра болка.Беше кратка,сякаш от пробождане с игла или порязване.Перото засвети в черна светлина,в него имаше доста тъмна магия събрана вътре..и на него не му пукаше много много дали е черна или бяла магия..
-Мога да се бия ако искаш..но приятелката ти е права.-отвърна той студено и раздразнено..За всеки случай,можеше да направи и едно друго нещо за да им помогне да избягат,аз знаех какво ще стане в момента и бях готов.Дарк погледна към мен но аз му кимнах решено и вече изправен,вперих поглед към двамата..
-Госпожице Спринг,вие също ли сте свързани с вашата пазителка?Имам предвид,каквото тя чувства и вие ли ще чувствате или все още не е направен този ритуал?-попитах аз към Мери със учтив тон,сякаш нищо нямаше да се случи в момента...Наистина,бях уверен в Дарк..вярвах в него и знаех че той осъзнава какво прави.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 1:58 pm

-Не съм,но мога да те уверя,че ще има ефект и върху мен,понеже Тина не е единственият ми демон...-започна Мери,но беше прекалено късно...

Тина вече бе запратила едно от енергийните кълба...Енергията в него беше тъмна и доста необуздана...Сферата само одраска Дарк,но Тина не целеше и повече за сегаа...Очите й станаха кърваво червени....След като одраска Дарк,сферата се разби над езерото като заваляха малки черни пламъчета...Изглеждаха красиви,но и доста опасни....

-Запази си перцата Ромео.-посъветва го съркастично Тина..
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 2:05 pm

Усетих как внезапна рязка но и бърза болка премина през мен и когато се усетих вече имах същата драскотина на бузата която и Дарк имаше.Аз си закрих раната но Дарк не обърна внимание.
-Перата ми не са обикновени..КАГАМИ!-някакви огледала заоградиха Тина и я затвориха,имаше отвор отгоре но беше дооооста високичко.Аз продължих да следя битката,чудех се какво ли имаше предвид под "Тина не е единствения ми демон.."?Усмихнах се когато видях Дарк какво направи с нея,той даже не я рани..само я затвори замалко за да се успокои.Но и можеше да се измъкне.
-Силвър,как си?-попита той прибързано и погледна към мен.Аз погледнах нагоре към небето и го видях,все още се рееше из въздуха.Видях че и той беше одраскан,също като мен.
-Нищо ми няма!Ти?
-Добре съм разбира се.Никой не е умрял от една драскотина..ако ти стане нещо,кажи ми.-аз кимнах към него и продължих да гледам към Тина.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПет Юни 12, 2009 6:23 pm

-отвратителен си.-отбеляза Тина.
Тя запрати заклинание към една от огледалните стени...То се отрази и се отправи към другата...Така се отразяваше и пречупваше,сякаш е престо лъч светлина,докато енергията не излезе от високият огледален затвор и не го удари отвън...Тина нямаше огромен късмет..речупването бе отслабило заклинанието й и единственото което причини беше леко разклащане на едно от огледалата....
-Ох..мразя когато става така.-въздъхна Тина и се взря в отражението си...
Косата й бе леко разрошена,но пак бе запазила стилния си бляскав вид...Не можеш да кажеш,че Тина е на този свят от повече от 130 години...Човек не би й дал повече от 19-20 години...Очите й бяха зелени,отровно зелени и сякаш искряха на светлината....Под действие на слънчевата светлина кожата й бе започнала да блести като диамант..
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeСъб Юни 13, 2009 3:44 pm

Дарк се усмихна чаровно.
-Е,предаваш ли се?-попита той.Аз също му се усмихнах слабо,чудя се защо ли винаги трябва да се стига до бой..Погледнах към Мери и после отново към огледалата..
-Дарк..може би прекали..-започнах аз но Дарк ме погледна изумено.
-Силвър от кога започна да мислиш по този начин?Спокойно,не съм я наранил.Ако се предаде ще я пусна.-отвърна ми той и ми намигна.Аз се усмихнах насилено и погледнах настрани..чудя се дали Дарк не е обратен?!
-Нем..едва ли.-помислих си аз окуражаващо.
-Е?Какъв е отговорът ти?Да или не?Предаваш ли се?-попита Дарк отново,аз го погледнах.Май му харесваше да "измъчва" Тина така.Все пак,той си беше и малко зъл.
-Съжалявам за това..-измънках тихо към Мери,не исках да става така..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 8:31 am

-На мен ми е забавно.-изкикоти се Мери...
Тина се засмя подигравателно...
-Даркии...Пред теб глава не скланям...НЕ си и мисли,че ще се предам.-отговори Тина и вдигна яростно ръце във въздуха...
Горе започна да се образува пламтяща сфера,която нарастваше с всяка секунда...Ставаше все по-голяма и по-голяма...Щеше да се пръсне...И наистина накрая тя се взриви и навсякъде се посипа огнен дъщ,който сякаш повлия до някъде на огледалата...Тина отскочи и се освободи от капана...
-Прекалено самоуверен си Дарк...Не съм съката с магията...
Мери се хилеше след всяка реплика и движение...Дъждът от огън не подпали почти нищо и това беше самата цел...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 9:02 am

Дарк разпери черните си криле и погледна към Тина.
-Не си саката,ти си непохватна.-отвърна й той и я огледа с плътно-лилавите си очи,бяха толкова дълбоки че човек може да се удави в тях..
-Но какво да очаквам от представител на мангалоидната раса..ти как искаш да ти викам на расата - мангалоидна или циганоидна?Циганоидна е много по-разбираемо но мангалоидната е смешно..и в двата случая обаче се отнася за теб.-отново се подигра той и се усмихна чаровно.
Езерото на Алинор - Page 2 Dnangel_dark1
Аз също се засмях,Дарк със сигурност знаеше какво да каже..знаех че не е много учтиво но просто не можех да се спра..Спомних си за времената когато заедно с Дарк..или по-точно Дарк ми взимаше тялото и го транформираше в свое собствено,след което започваше да краде най-различни изобразителни изкуства и бижута..след което ги връщаше във музеите..или на определените хора които са ги имали..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 9:44 am

-Премина границата.-осведоми го спокойно Тина...
-Тина недей.-примоли се Мери...
Беше късно...Около Тина се матереализираха 2 момчета на същата възраст и няколко момичета...Малката армия от пазители...
-Нямам намерение директно да си цапам ръцете с теб.-усмихна му се Тина,-затова оставям това на тях...
В ръцете на момичетата се появиха жезли...Те застанаха най-отпред и една от тях замахна с жезъла....Около тях и ДАрк пламна огън,така че да не премине никой...
-Момичета ваш е.-мило каза Тина и се отдръпна тактично...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 10:49 am

-Нищо няма да ми направи,не би посмяла.-отвърна й Дарк малко раздразнен,не..тя няма да посмее да го рани..или по-скоро те.Все пак ако ранят Дарк,аз също ще пострадам..затова не беше възможно да направят такова нещо,освен разбира се ако не знаеха..
-НЕ!ПРЕСТАНЕТЕ!-изкрещях леко уплашено,отново ли битка..стига де,защо все битки и кръвища трябваше да има?!Дарк се усмихна злобно и се вдигна във въздуха,той можеше да лети.
-По-скоро вие сте мои.-отвърна той на момичетата и отскубна перо от дясното си крило.
-Mare d'aus.-каза Дарк на друг език и хвърли перото към момичетата.То се превърна във искряща светкавична птица и ги заслепи със светлина,Дарк обаче нямаше да ги нарани..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeВто Юни 16, 2009 7:19 pm

Ослепителната светлина изчезна бързо разменена с Мракът...Едно от момичетата се изхихикаа дяволито...
-Не знам за вас.-каза тя,-но аз нямам нищо против да съм негова...
Действително беше хубава,но прекалено непосредствена...За нея Дарк не беше толкова лош...Външният му вид я привличаше,но тя просто сменяше мъжете като носни кърпички...
Останалите я погледнаха гръмнато...Тина зяпна учудено...
-Спокойно...Няма да се стигне до бой,щом Ана пусна такава изцепка.-намигна Мери на Силвър..
Върнете се в началото Go down
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitimeПон Авг 03, 2009 1:23 pm

Вървях бавно по брега на езерото. Бях облечена обикновенно-червен суитчер, дънки и червени кецове. Косата ми беше пусната свободно и стигаше почти до кръста. Реших да седна малко и да се полюбувам на красивата гледка. Времето беше малко студено, поне на мен така ми се струваше. Вече не знаех защо, но просто така го чувствах. Подухна лек ветрец. Слънцето бе скрито от сиви облаци и съответно повърхността на езерцето бе сива. Чувствах се спокойна на това място. Може би атмосферата тук ме успокояваше... В началото на близката гора съзрях елен, който бързо се скри в дебрите й. Усмихнах се, животните бяха удивителни създания. Отново извърнах поглед наляво, но вече не бях сама. До мен бе седнал...
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на Алинор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на Алинор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Езерото в предната част
» За Алинор
» Дворът на Алинор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Дворът :: Езерото-
Идете на: