Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Езерото на Алинор

Go down 
5 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 1:30 pm

Езерото в магическото училище Алинор се простира от лявата страна.Винаги водите му са бистри и чисти.Когато е топло,тук има много риби и морски създания.Зимата не се показват често,за да не измръзват.Учениците много обичат да посещават това място,за да поиграят на воля,да се разходят или да си поговорят с приятелите си.Има големи поляни,простиращи се около езерото.Къпането е позволено,само когато е топло навън.

Езерото на Алинор 1706
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 12:56 am

Рейчъл дойде първо тук. Когато погледна към езерото ахна от почуда. Не бе виждала по-красиво място от това.. Отражението на пълната луна проблясваше в кристалната черна повърхност на езерото. Сега то изглеждаше тъмно, понеже беше нощ, а Рейчъл обичаше да си прави нощни разходки. {xD}. Само дано това да не й донесе неприятни последици.. Като изключване например.. Но кой би могъл да мисли за това, когато пред него се разкрива такава прекрасна гледка?! Лейр (така й казваха на галено) седна на тревата и се замисли за всичко.. Не беше свиквала да бъде много време далеч от родителите си, но определено сега нямаше да й е трудно. Можеше всеки ден да идва тук и да се наслаждава на пейзажа. Но.. Все още не бе видяла нищо.. Само езерото. "Какво ли ще си помисля ,ако видя гората?"-замисли се тя.. Естествено, че точно тази вечер трябваше да разгледа всичко. От езерото до гората.. Усети се лек ветрец, черната коса на момичето се развя в посока запад, накъдето и духаше вятърът. Най-сетне откъсна очите си от неистинската (поне за нея) картина пред себе си.. Стана внимателно и тръгна към гората..
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 9:43 pm

Меган отвори небрежно портата,водеща към двора без въобще да се замисля.Ходеше на поредната проверка,която провеждаше.Винаги го правеше,когато учениците пристигаха.Вечерният час-10 часа-бе отдавна минал.Щеше да е голямо учудване,ако срещнеше дете,скитащо из обширните поляни,обграждащи езерото.Както винаги то бе прелестно,разстилящо се до Хоризонта.Но Мег вече почти не го забелязваше.Толкова бе свикнала със тази гледка,с тази неземна красота.Единственото нещо във замъка,което може би бе по-красиво от езерото бе Северната кула.С безшумни стъпки обикаляше околността.Като малка винаги се е притеснявала да ходи в тъмното.Но вече бе свикнала.И все пак изпитваше ученическата си тръпка,която никога не изгубваше.Човек все пак остава малко или повече със страховете и мечтите си от детството.
Пълната луна вече се скриваше зад големите тъмни облаци,които се простираха над Алинор.Явно щеше да вали.Но със сигурност не днес.Меги видя тъмен силует,стоящ на брега на езерото.Малко потрепна,но и се ядоса.Ако това бе ученик,щеше да има някакво наказание,все пак бяха минали повече от четиридесет минути.Според нея вечерният час бе напълно справедлив.С нежни стъпки се доближи до силуета.Разкриваше се дълга коса.Това сякаш бе ученичка.Докосна гърба й,а тя за малко да подскочи от уплах.
-Госпожице Дарк,какво правите тук по това време?Защо не сте в общата стая?-погледна малко ядосано Меган със сапфирените си очи,които винаги проблясваха леко-сякаш бяха омагьосани.Със сериозно изражение,Мег погледна Рейчъл.
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 7:06 am

Рейчъл се изправи. Погледна директорката и реши, че ще е добре първо да поздрави:
-Здравейте!-каза тя-Много съжалявам, но съм свикнала да съм сред природата, особено сега, когато не съм при родителите.. Много ми е трудно без тях и това ми напомня отчасти за майка ми и баща ми. Бих искала да ги видя, но те са чак в Рим, даже дочух и че ще се местят..-започна да обяснява момичето-А и колкото и да е странно, не бях чувала за вечерният час. Наистина. И въпреки това, не оправдавам постъпката си. Искрено се извинявам, само моля Ви не ме изключвайте!-примоли се третокурсничката. Щеше да бъде голям шок за нея, ако я изключат.-Ще изтърпя най-голямото наказание, но моля Ви, не ме изключвайте..-умоляваше Рейчъл.. Усещаше се лек ветрец.. Черната коса на момичето се сливаше с далечината.. Беше тъмно, луната се бе скрила зад облаците. Рейчъл си помисли"Дано да вали.."-после се замисли, а в ума й цареше бъркотия."Ами ако я изключат? Какво щеше да прави? Щеше да е срам за рода си.. Не можеше да го позволи.. Не трябваше.."
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 6:00 pm

Рейчъл бе погледнала Меган толкова мило,но в същото време и тъжно,че нямаше как да я изпрати дори в кабинета си.Но за Бога,това бе нарушение.Мег бе в недоумение.Рейчъл отново погледна унизена езерото.Пълната луна грееше ясно.Огряваше Меган,а ветрецът развяваше косите й.
-Ако трябва ще изтърпя наказание,госпожице Мейсън,но моля Ви,не ме изключвайте!-за пореден път се помоли Лейр.Цялата трепереше.
Вече започваше да ръми.Облаците се простираха над магическия замък.Лек дъждец започна да капе.Скоро се превърна в дъжд.Следс това в буря.Гръмотевиците гърмяха заплашително.Меган използва една от силите си-Призоваване.Над тях имаше чадър.След дълъг размисъл,Меги продума нещо.
-Госпожице Дарк,бих повече да не нарушавате вечерния час.Не за друго,а за Ваша сигурност.Това,че на пръв поглед Алинор изглежда невероятно място,с прелестни пейзажи,планини и големи плажни ивици,не означава,че е напълно безопасно,особено вечер.В Тъмната гора обитават най-различни много опасни за учениците създания,които излизат вечер.Могат да наранят учителите,пък какво остава за учениците.Този път няма да има наказание.Но дори и някой път да има,то не е защото не обичам някой ученик,а за да се научи,че не трябва да нарушава правилата и да се пази.-каза простичко Меган.Хвана Рейчъл за ръката и я отведе до замъка.След това тя се прибра в кабинета си.
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 3:38 pm

Джак и Мери вървяха под дъжда. Всичко беше толкова красиво. Езерото беше кристално чисто. Джак седна на брега гледайки в далечината. Искаше му се да поплува малко, но май не беше много добра идея. В далечината се виждаха зелени дървета и малки храсти. Мда беше красота. А капките падайки свободно върху Джак си бяха пречистващи. Беше божевствена тишина. Джаки се чувстваше щастлив... Самото време беше щастливо!
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 3:47 pm

Мери се завъртя...Сякаш танцуваше под дкапките на дъжда...Накрая тя седна до Джак и се загледа в лицето му...Беше сладко и красиво...
Касата на Мери бе мокра и от нея се стичаше вода...Дрехите й също бяха мокри,но сякаш на Мери не й пукаше и то си беше така...Обичаше да стои под дъжда и да се наслаждава на тишината и спокойствието...Желаното спокойствие...Лицето й бе грейнало,весело...Това си беше огромна рядкост да я видиш щастлива и да не дава нареждания а просто да стои и да мълчи...
-Времето е страхотно.-отбеляза момичето за да повдигне разговор...
Върнете се в началото Go down
Джак Герън
Ученик от трети курс
Джак Герън


Брой мнения : 24
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 3:55 pm

- Мхм.- кимна Дарк и легна на тревата.
- И времето след това е хубаво, защото има дъга.- усмихна се той и се загледа в небето със заспало изражение. Очевидният мързел... Това вече си беше Джаки. Косата му беше мокра. Той я оформи на големи бодли и заприлича на някойлуд. Изплези се... Сега вече беше водач на лудите. Черното котенце Емили обикаляше до него гонейки опашката си. Обикновенно го правеха кучета...Но Еми си беше луда...
-Извинявам се за мрънкането ми в спалнята на момчетата...- извини се тихичко той.
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 5:42 pm

Вървях наоколо заедно със Килала,Дарк се беше върнал в мен и сега нямаше да ме следи като някой бандит..Забелязах Джо и Мери,сигурно си говорят..не исках да досаждам,затова се скрих зад едно дърво..Изведнъж се чу "ДАМ",последвано от аучкане..Бях се подхлъзнал на едно гьолче вода,образувано от чистия дъжд и смесено със кал..Ударих си главата в едно старо дърво и паднах на земята,охкайки..
-Пак ли?-измънках аз недоволно и се почесах зад тила,масажирайки с другата си ръка челото..за кой ли път се беше ударил сега?Небето беше тъмно и мрачно,валеше пороен дъжд..студено бе,незнам как не съм забелязал..земята беше кална и потъвах от време на време в разкашната пръст,но казват че калта е лековита!Изправих се и се изтърсих..реших отново да се върна в момчешката спалня,че да се изкъпя..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:22 pm

Мери се извърна стреснато...Тя забеляза падналия Силвър...Изправи се и тръгна към него...Целият беше мокър...Мери вървеше бавно,внимавайки също да не падне...Когато стигна до Силвър му подаде ръка,за да се изправи...Той я гледа известно време...
-Е,предлагам ти помощ.-напомни Мери и се усмихна...
Очите й бяха весели,ами много ясно...Слънцето го нямаше....
-Хайде,Силвър,не хапя....
"Не мислех,че хората с демони пазители са толкова недоверчиви."-помисли си Мери
"Е..Свиквай Желиета...Хаха..."-отговори й телепатично Тина.
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:25 pm

Изведнъж Дарк падна на колене,уплашен..Кога пък беше излязъл отвън?
-СИЛВЪР НЕ Я ДОКОСВАЙ!-извика той.Аз се стреснах и се отдалечих..Клекнах до Дарк,странно..беше задъхан и доста уплашен..
-Дарк,какво има?
-Нейния демон пазител..не се доближавай до нея Силвър..послушай ме,тя не е от добрите..-аз се стреснах при тези думи..Какво значеше това?
-Амм..добре.-измънках аз тихо..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:31 pm

Мери се намръщи...Тя разбра на къде бият нещата....Тина излез от сянката....Беше видима само за Мери и започна да става видима отчасти и за Силвър,но не и за друг...Дългата коса на Тина се спускаше свободно по гърба и раменете,чисто черна,лъскава,сякаш полирана...Тялото й бе изящно красиво,всяка една извивка от него не можеше просто да се гледа...Защото гледането беше болезнено...Лицето на Тина имаше остри черти,но беше нежно и някак весело....Нямаше нищо добро в нея,нищо което някой може да обича...
"Меринце...Защо малкия се дърпа така?!."-попита Тина...
"Разваляш ми репутацията".-измрънка на ум Мери...
"Добре де млъквам..."
Мери се усмихна мило на Силвър...
-Сълвър няма да те нараня...Просто искам да ти помогна...
Мери протегна ръка и докосна лицето на Силвър с показалеца си...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:36 pm

-СТОЙ ДАЛЕЧ ОТ НЕГО!-извика Дарк и застана пред мен със разперени крила.Аз се изумих и гледах уплашено всичко.
-Дарк?-не доумявах какво става..
-Силвър,тази жена зад приятелката ти има доста мръсно досие..няма нищо добро в нея и започвам да си мисля и че "Мери" също започва да прилича на нея..
-Аз..не разбирам..-беше мрачно и студено,лъхаше леден вятър..Сякаш беше пустиня,пред деня е горещо а през нощта е студено..Смразяващия полъх развя червената ми коса и лилавите кичури на Дарк,няколко пера от крилата му се откъснаха и литнаха във небето..Беше красива,но зловеща гледка..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:41 pm

Мери изглеждаше съвсем добронамерена...Нейната доброта можеше да бъде безгранична,но често бе спирана от Тина,която от своя страна беше с километрично тъмно като нощта и кърваво досие...И Дарк си беше прав да се страхува...Все пак Тина се провъзгласяше като оличетворение на Злото...
-Ей,красавецо...Няма да ти нападам момчето.-намигна Тина на Дарк.-Остави ги...Тяхното е просто увлечение...
На лицето й се появи лека усмивка,доста плашеща усмивка...Тина се приближи към Дарк,беше малко по-ниска от него,но не изглеждаше по-слаба...
-Страх ли те е?-попита Тина...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:46 pm

-Мръсната ти кръв вони на мърша от метри,не ме страх..гнус ме е.-отвърна Дарк.Аз наблюдавах всичко объркан.Той разпери крила и отново застана зад мен,готов да ме защити.
-Посмей..да го нараниш..ще си имаме битка,маце.-отвърна Дарк със предупредителен тон.Явно тук нещата бяха сериозни..не,чакай малко..БИТКА ЛИ!?
-НЕ ДАРК!!-изкрещях аз и рязко го хванах,не исках битки!
-ДАРК!!НЕ ГИ НАРАНЯВАЙ!-знаех на какво е способен той,и неговото досие не е толкова красиво но поне Дарк не убиваше..Само крадеше скъпоценни предмети от именията на богаташи и ги даряваше в музеите,за което доста пъти са го търсели но не са го хващали..Също като мен,Дарк има атлетично тяло.
-Надявам се да не се ровиш из моето минало..-помисли си той,чух мисълта му но едва ли другите са я чули..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:50 pm

-Сладур...за разлика от теб съм чистокръвна... И доколкото си спомням не си по-чистичък от мен...
Тина го бутна леко и се отдръпна...Тонът й бе остър и някак подигравателен...Относно сили,тя хич не си поплювше...Използваше всевъзможни забранени техники и магии..Както обичаше да казва :"Целта оправдава средствата"...
Мери все още стоеше приклекнала и с протегната ръка към Силвър...За разлика от Тина усмихната мило и готова да окаже помощ на съученика си...В Мери имаше нещо чисто...Въпреки демона си...Въпреки Тина...Мери бе лоша,но лоша по един добър начин..
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 8:56 pm

-Кадзе.-каза Дарк спокойно и сложи ръце на гърдите си като кръст,разпервайки крилата си:
Езерото на Алинор Dark
Вятър се появи но спокоен,издуха мрачните облаци и даде път на лунната светлина.Знаеше че нищо няма да им повлияе на тях двете,но поне щяха да се виждат изцяло..
-Ти.-той посочи с ръка Мери.Имаше строг поглед.
-Контролирай пазителя си,нещо му е бедна фантазията.Ако мислиш доброто на Силвър,то знай че двамата сме едно и каквото се случи на него,такова ще се случи и с мен..и разбира се обратното.Каквото се случи на мен,такова и на него.Направихме този древен ритуал още при 12 годишната му възраст.Умра ли аз,умира и той.-уау..това за смъртта не го знаех..или може би съм забравил.Изправих се и застанах до Дарк.
-Прав е..-съгласих се аз.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 9:05 pm

Под лунната светлина очертанията на тялото на Тина светнаха...Тя застана пред Мери...За разлика от ДАрк нямаше крила...В дясната й ръка се появи японски меч...Отстрани на ботушите й бяха закачени по 4-ри сребърни ками...Лявата й ряка бе обгърната от зеленикави пламъци...
-Слушай,Сладък...Пипнеш ли ми момичето ще ти орежа крилцата...
Тина му намигна дяволито,готова да го атакува...Макар че едва ли щеше да се наложи....
Изражението на МЕри стана недоволно,отново...Тя просто искаше да помогне на Силвър да се изправи....Толкова ли много беше направила?!Ей...Да поискаш да помогнеш и да стане скандал..
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 9:10 pm

Започваше да ми прилошава..всичките тези мечове,досиета..това ми дойде в повече..Започнах да пребледнявам..Очите ми приеха розов цвят.Дарк забеляза това.
-Силвър?-не усетих кога се строполих на земята,едва гледайки..
-СИЛВЪР!-чух някой да вика.Гласът беше мъжки,предполагам че е Дарк.Усетих сянка над мен и скоро видях че това наистина е Дарк..
-Дарк..не искам битки..-простенах тихо,наистина не исках никакви вражди..
-Дръж се Сил!-каза ми той и започва да ми тресе тялото леко,но това още повече ме приспиваше..скоро без да исках изгубих съзнание и всичко пред очите ми се превърна в непрогледна,празна тъмнина..


П.П.:Аз тря да лягам..утре ще пишем
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeПон Юни 08, 2009 9:15 pm

Мери се надвеси над Силвър...Тя се обърна към Дарк и Тина...
-Аз ви казвам,че ако някой от вас каже и дума повече,докато не събудя Силвър,ще ви отрежа правомощията веднага...
Дарк бе започнал да противоречи,но погледа на Мери бе непоколебим...Въпреки това Дарк я избута настрани и не й даде да докосне повече Силвър...
-Бебе такова..Остави ме да му помогна.-изкрещя Мери....
Дарк не й позволи...Мери се загледа в небето...
-Ти решаваш...Но после когато му стане нещо обвинявай себе си.-сви рамене Мери...
Тина се бе ухилила и гледаше доволно Дарк,но това не помагаше на ситуацията...
П.П.:Ок...И аз мисля да лягам...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:02 pm

Не усещах нищо..абсолютно нищо,беше мрак..просто глуха и тиха тъмнина..спокойна..хладна и приятна..и някакси задушаваща едновременно.Беше странно чувство,даже не бях сигурен дали изобщо го чувствах..
-Сил..дръж се,имам идея..-каза Дарк и ме пусна.Изведнъж хвана дясната ми ръка и тя засвети в черна светлина,Дарк не беше от онези светлите пазители но не винаги черната котка носи лош късмет..
-Миги..-каза той спокойно,все още държейки ръката ми.После я пусна,погледа му беше доста уравновесен и уверен,бях сигурен в това дори и да не усещах нищо..
-Хидари...-отново промълви Дарк тихо,хващайки лявата ми ръка.Тя също засвети в спокойна и мека тъмна светлина,по-скоро ръката на Дарк светеше а не моята..
-Те...-след тази дума той ми взе и двете ръце и с тях докосна сърцето ми.
-Ооками муне.-когато това изречение напусна устата му,усетих хладинка.Доооста студеничка хладинка,сякаш си си бръкнал ръката във фризера.Разбирах думите му и виждах смисъла..Усетих живот,сякаш леден въздух навлезе в белите ми дробове и бързо отворих очи,дишайки задъхано.Изправих се рязко и огледах всички.Дарк се беше усмихнал меко и чаровно,както правеше обикновено.
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:16 pm

-Уоу...Не очаквах,че си толкова добър в лекуването.-засмя се Тина...
Мери стоеше намръщена и с гръб към Тина и останалите...Изглеждаше почти разстроена и някак обидена...
-Къде се научи на такива неща?!В килията?!.-попита заинтересовано Тина,Дарк...
В погледа й имаше любопитство,което чакаше да бъде задоволено с отговор...Тина умееше да подлудява хората около себе си...Включително и Мери,която в дадени моменти не я търпеше...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:25 pm

-От майката на Силвър.-отвърна Дарк,аз гледах всичко без да проявявам нито удивление,нито нищо..само маалко страх и депресия в погледа ми,но кой не би имал това?!?
-Бил съм пазител не само на него..но на неговите предци..дядовци,прадядовци,прапрадядовци..при семейство Уинг аз служа само на хората от мъжки пол и да..служил съм и на баща му..за съжаление стана трагедия..повече няма да говоря за това сега,Силвър сигурно не и-..-преди Дарк да си продължи историята,аз прекъснах със доста тъжен и замислен поглед:
-Няма нищо Дарк..Баща ми изчезна..имаше едно изображение..една картина във която бяха затворени човешки души..Баща ми и Дарк се опитаха да измъкнат едно дете от там..но във картината имаше нарисуван и еднорог..по някакъв начин той отдели Дарк от баща ми и така се получи нещо като аномалия..Татко се телепортира на другия край на света,незнам дали е жив..-Дарк ме погледна със строг поглед.
-Жив е Силвър.Знам го.-аз се усмихнах слабо при тези негови думи,вярвах в това и нямаше да се откажа!Надеждата умира последна,но явно е започнала да угасва у мен защото наистина усещах празнина отвътре..
Върнете се в началото Go down
Mery Spring
Ученик от трети курс
Mery Spring


Брой мнения : 89
Age : 28
Registration date : 05.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:32 pm

-Ъъъ.-недоразбра Тина.-Хех...Аз нямам твоя дългогодишен опит...
Тя запърха почти мило с мигли и се ухили на Дарк..
-Как може да сте такива гадняри?-попита бавно Мери.-Заяждате се без причина...
Мери се изправи и се надвеси над Силвър...Подаде му ръка да стане,но Дарк отново я избута настрани и не й даде да го приближи...
Мери се усмихна мило,но не на Дарк а на Силвър..Намигна му с надеждата,че той ще разбере и ще каже на Дарк да я пусне,но имаше вероятност да не я разбере....
Косата на Мери се развя и разнесе приятния сладък аромат на канела...
Върнете се в началото Go down
God's_second_hand
Ученик от трети курс
God's_second_hand


Брой мнения : 52
Registration date : 07.06.2009

Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 12:40 pm

Аз обаче разбрах намека,макар че не показах това на лицето си..
-Ам,Дарк..добре съм..-измънках аз и дръпнах леко ръката на Дарк от мене.Той ме погледна сякаш със поглед ме пита "Сигурен ли си?",наистина се тревожеше..Аз кимнах решително и както очаквах,най-накрая ме пусна.
-Хубаво.-измънка той и се изправи.Сви крила за да ги прибере малко,доста бяха широки и огромни.Аз подадох ръка на Мери със малка усмивка.
-Съжалявам но Дарк ми мисли доброто..-измънках аз тихо,говорех самата истина!Изведнъж Дарк се усмихна също както преди,малко ме побиха тръпки.Той изведнъж посочи с пръст Мери и й намигна чаровно,разпервайки крила.
-На теб ти вярвам от сега нататък,щом Сил ти вярва и аз ще ти вярвам.-каза той със мек и мил тон,брей доста бързо си менеше настроенията..косата му беше на лилави кичури..всъщност,косата му бе тъмно-лилава със няколко дълги кичура,очите му бяха дълбоко лилави..
Езерото на Алинор 7a4d199c03fd80_full
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Езерото на Алинор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Езерото на Алинор   Езерото на Алинор Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Езерото на Алинор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Езерото в предната част
» За Алинор
» Дворът на Алинор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Дворът :: Езерото-
Идете на: