Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =]

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Empty
ПисанеЗаглавие: УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =]   УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 7:32 am

Започвам да си разпространявам мойте стихчета и разказчета Razz..
1. ~Тя~
Непрогледен мрак се стеле в гората.тишина...само тишина се чува в мрака...ни песен птича,ни вълчи вой.нищо...само тишина...но кой смее в този късен час спокойствието да нарушава?глас се чува - леден и студен в сърцето на гората...предсказание в кристалната топка ехти.лунно отражение в тъмното езеро блести...измъчен вопъл чува се в гората,ужасна болка от сърце,разбито по средата.сянка в храстите се крие и нейде ТЯ плачевно ВИЕ.по бялата коприна кръв се стича.листа,заплетени в косите и златисти има и кой на помощ ще и се притича?никой - сама е ТЯ в тоз живот суров - не ще помогне този неин тъжен зов...любовта напусна я и вече никой не ще запълни празнотата в черните безизразни очи.сега сама е розали.изсъхналата роза в краката и стои.и сега тя направи своя избор - в езерото,окъпано от лунен лъч навлезе и остави се на леките вълни...аз дойдох и вятърът задуха,ТЯ нож извади...прониза вече разбитото си сърце и завинаги за него забрави...

2. ~Огън и лед~
Огън и лед - вечно се борят.Огън и лед - вечно ще спорят.и за какво? - за едно момиче,което се показа като от снега като кокиче и ги плени!но кой от двамата ще победи? не знам,но...не знам,но... Ледът ли ще те смрази или огъня ще те стопи? - не знам...тези две природни сили - винаги са се били,но никой...но никой..не надделява и иска.. и трябва..да оцелява.. но момичето - кого ще избере,без на никой сърцето да раздере..труден избор е това - намеси се,о,съдба...трябва тя да реши,ама не..бела трябва да избира,без от двамата да се скрива - и какво ще реши - никой не знае - тя сега е в момент - на умопомрачение - за да разбереш - прочети,,Затъмнение"...!!!

3. ~Върколак~
Лунен лъч изстласква красивата луна, във вечер, като тази сияеща е тя и тъй насред лъчите в мрак и тишина само вой се чува в тъмнината, на тъжен върколак, но от гората се задава надеждата за нещо пак. Тъй силно, че силен, смел върколак да плаче без да спира. Това е любовта, връхлита с мощна сила, не можеш да я спреш, по-силна от стрела е, дойде ли-събира, но може да убива..

4. ~Съдба~

Тъмна нощ е. Момиченце в гората тихо ридае, да сложи край на живота си тайно мечтае. Прелита черна птица, съдбата й ориса. Вечнo нещастна да бъде тя и да скърби за любовта. Задухва силен вятър, приветства той зората. И в локва от кръв, момичето загуби свойта плът. Сърцето си изтръгна тя, за да забрави за тъгата. И ето сега духът й броди в нощта, надежда няма, само разочарование и болка. Съсипана е тя, но връщане назад няма!

Това за сега, после и още.. Коментарчета!?
Very Happy
Върнете се в началото Go down
карамел4е
Преподавател по Демонология,ръководител на 3 курс
карамел4е


Брой мнения : 61
Age : 31
Местожителство : in the deep forest
Registration date : 06.06.2009

УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =]   УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 7:45 am

Страхотни са! Всичките, без изкючение!
Много си добра, продължавай все така~
Razz
Върнете се в началото Go down
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =]   УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Icon_minitimeНед Юни 07, 2009 8:24 am

Благодаря много! Радвам се, че ти харесват.. I love you
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =]   УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =] Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
УмОпОмРаЧителНите мИ твоРениЯ =]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Свободна зона :: Лично творчество-
Идете на: