Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Кабинетът на директорката

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 2:18 pm

Кабинетът на директорката Меган Мейсън.Той е много голям и просторен.Помещението е в почти овална форма.С дървено бюро и голям,мек стол,разположен зад него.Големите библиотечки,поставени на каменните стени са препълнени в най-различни интересни и дебели книги.Освен това,Меган държи там и лични неща.Има много голям кръгъл прозорец зад бюрото.Учениците могат да намерят професор Мейсън тук,по всяко време.
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Кейт Сампсън

Кейт Сампсън


Брой мнения : 5
Registration date : 22.06.2009

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 10:11 am

Кейт почука на вратата на кабинета и отвътре мил женски глас отговори:
-Влез!
Тя открехна вратата и бавно я отвори. Влезе вътре и се оказа точно срещу директорката Меган Мейсън. Кейт се почуди, но реши да попита:
-Извинете за безпокойството, но имам един въпрос. Кога свършва учебната година или пък ако е свършила вече-то кога? Аз съм нова тук, но никъде не намерих информация за това.

П.П.:Извинявам се изключително много, че РП поста ми е само 5 реда, но няма какво толкова да напиша, а много искам да разбера това за края на учебната година. Надявам се да съм извинена и да не изтриете мнението ми!
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitimeПет Юни 26, 2009 11:19 am

Меган повдигна пренебрежително поглед към жената,която бе дошла току-що и направи бавни жестове.
-Няма да свършва.Тя все още не е започнала!Все пак нямаме достатъчно ученици,учители и така нататък!Ще започне едва когато имаме поне по двадесет ученика от всеки един курс,както и поне сто и няколко потребителя тук.Ако можете да разпространите по някакъв начин нашето магическо училище Алинор ще стане много добре,за да започнем по-скоро годината.-отвърна съвсем надменно,със стряскащ поглед красивата директорка.След това отново седна на големия си кожен стол,който имаше колелца,за да се върти.
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Sponsored content





Кабинетът на директорката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинетът на директорката   Кабинетът на директорката Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Кабинетът на директорката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Кабинетът на професор Лий
» Кабинетът на медицинската сестра

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Кулите :: Кабинета на директорката-
Идете на: