Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 На посещение в библиотеката

Go down 
АвторСъобщение
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

На посещение в библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: На посещение в библиотеката   На посещение в библиотеката Icon_minitimeВто Юни 02, 2009 2:01 pm

Библиотеката в Алинор е много голяма,с тонове книги.
Тук можете да пишете РП как сте отишли в библиотеката,какво сте правили и т.н.

Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
????
Гост




На посещение в библиотеката Empty
ПисанеЗаглавие: Re: На посещение в библиотеката   На посещение в библиотеката Icon_minitimeСря Юни 10, 2009 9:58 pm

Нощта в замъка Алинор бе много тиха. Бях се запътила към библиотеката, защото не можех да заспя по никакъв начин. Обикновено преди да заспя, чета книга. Надявах се да намеря нещо свързано с времето. А още повече се надявах да не ме хванат.
Голямата библиотека бе много тиха. Имаше толкова много книги, че се страхувах да не се загубя. Насочих се към раздел Време. Не беше много богат, но пък книгите си бяха интересни и доста обемни. Имаше много завладяващи заглавия, но си избрах най-привличащото: Как да пътуваме из времето? Взех я с треперещи ръце. Внимателно я гушнах, като гледах да не повредя нещо. Станеше ли въпрос за книги, бях изключително внимателна и прецизна. Излязох по най-бързия и тих начин от библиотеката, като затворих вратата. Втурнах се нагоре по стълбите и се прибрах в стаята на четвъртокурсниците.
Върнете се в началото Go down
 
На посещение в библиотеката
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» На посещение в Кулата

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Трети етаж :: Библиотеката-
Идете на: