Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Масата на трети и четвърти курс

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Масата на трети и четвърти курс Empty
ПисанеЗаглавие: Масата на трети и четвърти курс   Масата на трети и четвърти курс Icon_minitimeПон Юни 01, 2009 5:02 pm

Това е масата на трети и четвърти курс.Тя е до масата на първи и втори курс.Дървена е и с две
дървени пейки от двете страни.Абсолютно същата е като останалите ученически маси.Тук могат да пишат само ученици от трети и четвърти курс!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
ThE dArK MiNd
Ученик от трети курс
ThE dArK MiNd


Брой мнения : 156
Age : 28
Местожителство : АлИнОр
Registration date : 05.06.2009

Масата на трети и четвърти курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на трети и четвърти курс   Масата на трети и четвърти курс Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 8:40 am

Рейчъл влезе в Кристалната зала. Отиде при масата на трети и четвърти курс и седна на нея. Беше сама. Това донякъде беше хубаво. Още бе с якето си. Не го бе свалила, откакто беше на кулата. Там наистина беше много студено. Започна да се храни. Наля си сок и отпи от него. Докато закусваше си мислеше отново за преживяното в гората. Погледнато от друга страна си бе наистина зловещо и потресаващо. Изкара си ангелите направо, докато тичаше.. Добре че като малка ходеше на уроци по лека атлетика {xD}. Въздъхна, поклати глава и отново започна да яде. Толкова ли беше тъпа? Сега, когато всичко мина й се струваше смешно, но далеч не бе така.. Ами да, упорита си беше и каквото си е намислила, трябваше да стане точно така. В залата бе топличко и Рейчъл си съблече суитчера. Остана по блузка с къс ръкав. След като свърши, стана от пейката и излезе от залата..
Върнете се в началото Go down
????
Гост




Масата на трети и четвърти курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на трети и четвърти курс   Масата на трети и четвърти курс Icon_minitimeЧет Юни 11, 2009 3:34 pm

Вървях към Кристалната зала, за да се нахраня. Не бях яла добре от няколко дни. Всичко е толкова вълнуващо, а аз си пилея времето сама. Трябва да си намеря приятели. Или приятел. Ха-ха.
Залата е почти празна. Има няколко деца на масата на първи и втори курс, но си нямам идея кои са. На масата на по-големите няма никой. Суупер. Ще се храня сама.
Масата е отрупана с толкова много неща, че се чудя как някой би могъл да го погълне. Толкова е.. много. Замислих се за книгата, която снощи взех от библиотеката. Доста е интересна, но я разполових. Ако продължавам в същия дух, скоро няма да ми останат книги за четене в целия Алинор. Трябва да кажа на Шон да ми изпрати няколко от личната ми колекция. Така осеяна в мислите си, не забелязах, че има човек до мен, който ме гледа изпитателно.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Масата на трети и четвърти курс Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Масата на трети и четвърти курс   Масата на трети и четвърти курс Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Масата на трети и четвърти курс
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Записване за четвърти курс
» Записване за трети курс
» Масата на първи и втори курс
» Масата на преподавателите
» Записване за втори курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Първи етаж :: Кристалната зала-
Идете на: