Магическо училище Алинор
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Магическо училище Алинор

Елате в магическия свят на Алинор
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Записване за преподаватели

Go down 
+4
карамел4е
Проф.Симона Лафет
Проф.Селена Крофт
Innocence
8 posters
АвторСъобщение
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПон Май 25, 2009 5:15 pm

1.Име: Изберете име,което да не съвпада с нечие друго
2.Години:/минимум 21/
3.Предмет:
4.Зодия:--
5.Външен вид:Тук опишете героя си.Описанието трябва да е поне 3 реда.
6.Характер:Характера е много важен.Трябва да е описан подробно със всичките плюсове и минуси.
7.История:Тук разкажете за семейството си,къде е роден героя ви,как е открил силите си.
8.Допълнително:
-талисман:
-домашен любимец:
9.Сила:
Погледнете темата за силите.
10.Снимка:Снимката не трябва да се повтаря с нечия друга.
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 9:40 am

Име:Меган Мейсън
Години:21

Предмет:Астрономия,Билкология,маг.създания и ръководител на 6-ти курс
Зодия:Дева
Външен вид:Дълга мека кафява коса,стигаща до кръста.Тя е чуплива,но винаги с обем.Има отенъци на различни цветове.Бисерносини очи,блестящи и отразяващи светлината.Доста е височка,но с много слабо и хубаво тяло-като изваяно.Височината й достига 176.Зашеметяваща усмивка и сочни румени устни.Прав хубав нос,леко чип,но това това я прави по-чаровна.Има лек естествен тен.Пленителен поглед,който понякога достига сив цвят.Нежна кожа и дълги нокти,които поддържа.
Характер:Винаги се е опитвала да бъде мила,въпреки че понякога опитите са напразно.Ядосва се лесно,но сдържа нервите си.Меган е много смела.Би пожертвала живота си за близък човек,а и не само.Много е спокойна.Не се паникьосва,което й е предимство.Много е добра и е мила към околните.Перфектционист е и винаги изпипва нещата до последната подробност.Сдържа и емоцийте си.В тежък момент се опитва да бъде спокойна.Много трудно изживява нещата,защото е емоционална.Лесно ранима и мекошава.Привързва се лесно и обиква хората.От малка е много умна.Освен това има и хубаво чувство за хумор.Обича да се смее.Отпуска се когато е с близки и приятели.Доверява се само и единствено на себе си.Всъщност,има доверие само на хора,които знае,че не могат да я предадат.Винаги е била много любезна и усмихната.Винаги държи на мнението си.
История:Родена е на 10 септември 1988 година в Калифорния.Родителите й се казват Джон и Сара Мейсън.Има една по-голяма сестра.Семейството й винаги е било богато и заможно.Получавала е каквото пожелае,но никога не е била глезена.Даже напротив.Подлежала е на строга дисциплина и ред,което всъщност много й помага в живота.Меган има една по-голяма сестра-Кайли.Двете живеят в една къща,но тя не идва много често,защото развива творческа кариера в Ню Йорк.Всъщност,и Мег развива друга кариера извън магическия свят.Тя е певица и актриса.Има страхотен глас и се снима в много филми.Не са й казвали,че е магьосница.Тя сама открила дарбата си...Един ден,когато била при баба си и дядо си много искала да отиде на езерото заедно с децата и да си играе.Когато отишли,Меги потопила ръката си във водата.Около Мег се появили нишки вода,образуващи нещо като цветя.Много се изплашила и побягнала към къщата.Там баба й й разказала за способностите й.Учила я да овладява силите си.Скоро се записала в Алинор в трети курс.Там открила и другата си способност-Призоваване.Скоро вече можела да контролира силите си до савършенство.След като станала на 21,предишният директор отстъпил поста си и Меган станала най-младата директорка в историята на училището.
Допълнително
~домашен любимец:малко сладко котенце,голдънретривър
~талисман:малко сребърно колие със сапфир по средата

Сила:
~Водокинеза
~Призоваване

Снимка:
Записване за преподаватели 7266130407adriana-lima14
------------------------------------------------------
Записване за преподаватели Adriana.Lima.VS.05
--------------------------------------------------------
Записване за преподаватели Adriana2
-----------------------------------------------------------
Записване за преподаватели 694438633_b33380d59d


Последната промяна е направена от Innocence на Пет Юни 05, 2009 9:59 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Проф.Селена Крофт
Преподавател по Отвари,ръководител на 4-ти курс
Преподавател по Отвари,ръководител на 4-ти курс
Проф.Селена Крофт


Брой мнения : 8
Registration date : 05.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 4:37 pm

Записване за преподаватели Tn_poster
1.Име: Селена Крофт

2.Години:21

3.Предмет:Отвари и ръководител на 4 курс
4.Зодия:Дева
5.Външен вид:По раменете на симпатичната китайка се спуска средно дълга, черна коса
с лек бритон лежащ небрежно върху челото й, макар и рядко се къдри на
големи букли. Между тъмните кичури проблясват черните очи на жената.Не е много висока около 1.65 .Малкото носле и тънките устни, извити в усмивка, допълват сияйното й лице.
6.Характер:Характера на тази жена е необичаен .В повечето случай се държи като 15 годишна тинейджърка която незнае какво иска.В останалото време се опитва да е строга и същевременно мила с околните .Би пожертвала всичко за свой приятел.Крофт е много милосърдна и състрадателна.Обича да е с приятелите си или пък да е на работа.Има чуство за хумор може да е съвсем малко, но го има...
7.История:Майката на Селена е китайка, а баща и е от Лос Анджелис .Тя има по-голям брат и по-малка сестра.Брат и се казва Дерек, а сестра и Алеса .Малко след като се разжда Алеса родителите на Селена се разделят и тя остава при майка си с Алеса, а брат и отива при баща и .Селена дълго не вижда баща си и майка си .Когато става на 14 години точно на рожденния си ден се скрва с Алеса заради една от роклите си и без да иска чрез ума си тя премества сестра си и така разбира си силата си, а тя е телекинеза...

8.Допълнително:
-талисман:Селена има талисмат подарен от майка и ...
-домашен любимец:Няма
9.Сила:Телекинеза
Погледнете темата за силите.

10.Снимка:Записване за преподаватели Lucy-liu
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 4:42 pm

Проф.Селена Крофт написа:

Записване за преподаватели Tn_poster
1.Име: Селена Крофт

2.Години:21

3.Предмет:Отвари и ръководител на 4 курс
4.Зодия:Дева
5.Външен вид:По раменете на симпатичната китайка се спуска средно дълга, черна коса
с лек бритон лежащ небрежно върху челото й, макар и рядко се къдри на
големи букли. Между тъмните кичури проблясват черните очи на жената.Не е много висока около 1.65 .Малкото носле и тънките устни, извити в усмивка, допълват сияйното й лице.
6.Характер:Характера на тази жена е необичаен .В повечето случай се държи като 15 годишна тинейджърка която незнае какво иска.В останалото време се опитва да е строга и същевременно мила с околните .Би пожертвала всичко за свой приятел.Крофт е много милосърдна и състрадателна.Обича да е с приятелите си или пък да е на работа.Има чуство за хумор може да е с
ъвсем малко, но го има...
7.История:Майката на Селена е китайка, а баща и е от Лос Анджелис .Тя има по-голям брат и по-малка сестра.Брат и се казва Дерек, а сестра и Алеса .Малко след като се разжда Алеса родителите на Селена се разделят и тя остава при майка си с Алеса, а брат и отива при баща и .Селена дълго не вижда баща си и майка си .Когато става на 14 години точно на рожденния си ден се скрва с Алеса заради една от роклите си и без да иска чрез ума си тя премества сестра си и така разбира си силата си, а тя е телекинеза...

8.Допълнително:
-талисман:Селена има талисмат подарен от майка и ...
-домашен любимец:Няма
9.Сила:Телекинеза
Погледнете темата за силите.

10.Снимка:Записване за преподаватели Lucy-liu

Героят ти е одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Проф.Симона Лафет
Преподавател по Практика на силата,ръководител на 1 курс
Проф.Симона Лафет


Брой мнения : 34
Местожителство : в станата на мечтите и сладките изкушения
Registration date : 05.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 10:17 pm

1.Име:Симона Стюарт Лафет
2.Години:21
3.Предмет: Практика на силата
4.Зодия:- риби
5.Външен вид:
Сладка съм като шоколадка! Винаги усмихната и положитено настроена. Руса косичка и весели сини очи. Висока и слаба. Когато съм рибка имам златиста голяма люспеста опашчица, която много си обичкам.
6.Характер:
Винаги съм приятелски настроена дори с хората, които мисля,че не съм за тяхната компания. Обичам да се лигавя от време на време. Мечтателка съм , а мечтите са най- разнообразни. Обичам да прекарвам много от времето си с дебелият ми котарак Гарфилд. Имам си го от малка и споделям с него всичко. Котарака ми е доста пухкав и тежи около 30 килограма. Когато съм тъжна си гушкам мечето, Бенджи. Рева и слушам тъжна музичка. Харесвам шарените цветове и свежето у всичко. Приятелите ми ме наричат: Душата на компанията. Не обичам да лъжа и не харесвам тъмните цветове. Сладкото е в характера ми. Нося всякакви стилове дрехи: от небрежни, елгаанти до Лолита стил. Двеиза ми е : Магията е в нишката на всяко едно нещо
7.История:
Родена съм в китната България. малка държава разположена на Балканския полуостров в Европа. Страна с мноого красиви местенца. Годините й са повече от 1300. Мечтата ми беше да видя истинска морска костенурка, затова родутелите ми ме заведоха в Австралия. Там нали съм луда глава вземах паднах в една пещера и скочих в един басейн. Отогава съм русалка.
Израснах като едно щастливо, презадоволено, но не и разглезено дете. Обичах разходките, което и сега е така. Мечтаех си да бъде учител по астрномия и се надявам мечтата ми да се сбъдне. От малка знам че съм магюосница. Баба ми ми помагаше да развивам дарбите си. Нашите иска да ме пратят в Бобатон или Хогуартс обаче аз исках у нас и се наложи баба ми, която оглавява някаква групичка да ги извика всички да ми преподават. Аз учех бързо и бях наистина едно енергично дете. Магюосниците, които ме гласяха да заместя баба си след смърта й, която е далеч, но аз им отказах и дойдох тук. Котето си го имам от 13 годишна, когато станах русалка и с него сме неразделни. Почти няма ден, в който не излапам една близалка или дъвка.
8.Допълнително:
-талисман: Пикачу(малко животинче)
-домашен любимец: Буболина(котка)
9.Сила:
Прокинеза
10.Снимка:
Записване за преподаватели I188461126_63932_3
Записване за преподаватели T_3693745
Други неща за вас:
1. В трети клас има комоциом и отгава рабира за себе си и способностите.
2. В четвърти не само че си е говорила с дух, но и излиза от тялото си.
3. Когато е на 13 става русалка, попада в паралелн свят.
4. Правела е много щуротии от рода: скачане от водопад!
5. Клонирала се е на 2 места, за да излезе на среща с гаджето и да е в час по математика, успешно!
6. Борила се е с демонимо- Ледена кралица, като направо я изпепелява с умението си да прави Енергийни топки
Мони, когато използва тази невероятна дарба:
Записване за преподаватели Sun_Light_Energy
6. Губила си е душата на 17 години
7. Спасявала е куче от кола, като колата просто е фръкнала, а шофорът е паднал върху дюшек в парка.
8. Съживявала е мъртви хора и животни. Например, когато е на 12 спасява гълъбче, което има само перушина.
9. Любимо число- 13
10. Цвят- червен, розов и всички шарени
11. Слуша всякаква музика
12. Мисли, че светът е наразгадаема мистерия
13. Родители: Елизабет Лафет(майка) и Стюарт Лафет(баща)
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПет Юни 05, 2009 10:19 pm

Проф. Симона Лафет написа:
1.Име:Симона Стюарт Лафет
2.Години:21
3.Предмет: Практика на силата
4.Зодия:- риби
5.Външен вид:
Сладка съм като шоколадка! Винаги усмихната и положитено настроена. Руса косичка и весели сини очи. Висока и слаба. Когато съм рибка имам златиста голяма люспеста опашчица, която много си обичкам.
6.Характер:
Винаги съм приятелски настроена дори с хората, които мисля,че не съм за тяхната компания. Обичам да се лигавя от време на време. Мечтателка съм , а мечтите са най- разнообразни. Обичам да прекарвам много от времето си с дебелият ми котарак Гарфилд. Имам си го от малка и споделям с него всичко. Котарака ми е доста пухкав и тежи около 30 килограма. Когато съм тъжна си гушкам мечето, Бенджи. Рева и слушам тъжна музичка. Харесвам шарените цветове и свежето у всичко. Приятелите ми ме наричат: Душата на компанията. Не обичам да лъжа и не харесвам тъмните цветове. Сладкото е в характера ми. Нося всякакви стилове дрехи: от небрежни, елгаанти до Лолита стил. Двеиза ми е : Магията е в нишката на всяко едно нещо
7.История:
Родена съм в китната България. малка държава разположена на Балканския полуостров в Европа. Страна с мноого красиви местенца. Годините й са повече от 1300. Мечтата ми беше да видя истинска морска костенурка, затова родутелите ми ме заведоха в Австралия. Там нали съм луда глава вземах паднах в една пещера и скочих в един басейн. Отогава съм русалка.
Израснах като едно щастливо, презадоволено, но не и разглезено дете. Обичах разходките, което и сега е така. Мечтаех си да бъде учител по астрномия и се надявам мечтата ми да се сбъдне. От малка знам че съм магюосница. Баба ми ми помагаше да развивам дарбите си. Нашите иска да ме пратят в Бобатон или Хогуартс обаче аз исках у нас и се наложи баба ми, която оглавява някаква групичка да ги извика всички да ми преподават. Аз учех бързо и бях наистина едно енергично дете. Магюосниците, които ме гласяха да заместя баба си след смърта й, която е далеч, но аз им отказах и дойдох тук. Котето си го имам от 13 годишна, когато станах русалка и с него сме неразделни. Почти няма ден, в който не излапам една близалка или дъвка.
8.Допълнително:
-талисман: Пикачу(малко животинче)
-домашен любимец: Буболина(котка)
9.Сила:
Пирокинеза
10.Снимка:
Записване за преподаватели I188461126_63932_3
Записване за преподаватели T_3693745
Други неща за вас:
1. В трети клас има комоциом и отгава рабира за себе си и способностите.
2. В четвърти не само че си е говорила с дух, но и излиза от тялото си.
3. Когато е на 13 става русалка, попада в паралелн свят.
4. Правела е много щуротии от рода: скачане от водопад!
5. Клонирала се е на 2 места, за да излезе на среща с гаджето и да е в час по математика, успешно!
6. Борила се е с демонимо- Ледена кралица, като направо я изпепелява с умението си да прави Енергийни топки
Мони, когато използва тази невероятна дарба:
Записване за преподаватели Sun_Light_Energy
6. Губила си е душата на 17 години
7. Спасявала е куче от кола, като колата просто е фръкнала, а шофорът е паднал върху дюшек в парка.
8. Съживявала е мъртви хора и животни. Например, когато е на 12 спасява гълъбче, което има само перушина.
9. Любимо число- 13
10. Цвят- червен, розов и всички шарени
11. Слуша всякаква музика
12. Мисли, че светът е наразгадаема мистерия
13. Родители: Елизабет Лафет(майка) и Стюарт Лафет(баща)
Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
карамел4е
Преподавател по Демонология,ръководител на 3 курс
карамел4е


Брой мнения : 61
Age : 31
Местожителство : in the deep forest
Registration date : 06.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 12:59 pm

1.Име:Лорън Лий
2.Години:23
3.Предмет: Демонология и ръководител на трети курс
4.Зодия: риби
5.Външен вид:Нисичка е за възрастта си, с кафеникава коса и топли кафеви очи. Не обича контрастните цветове, затова внимателно подбира какво облича. Рядко можеж да я видиш с вързана коса, предпочита да я пуска. В себе си харесва най - вече усмивката, която никога не слиза от лицето и. Клощава с дълги пръсти, на които можеш да мернш някои и друг пръстен, но малък и труднозабележим на фона на черната чантичка, която е свикнала да носи. В нея побира всичко нужно, и много повече ненужни предмети, които имат определена стойност за нея, иначе не са скъпи. На обувките си обръща толкова внимание, както и на дрехите. Винаги удобни, но достатъчно красиви, за да допълват тоалета и.

6.Характер:Лорън винаги е в добро настроение, често сияе от щастие. В живота си е постигнала много, с много труд. Трудно може да я нараниш - тя е момиче с характер.
Тя е най - добрия събеседник и страхотен слушател, винаги готовда даде мнение. С много внимание подхожда не само към себе си, но и към другите. Отзивчива и винаги готова да помогне - това е Лорън, затова има много и различни приятели, на които би поверила дори живота си. Можеби най - големия минус в характера и е, че лесно се доверява...

7.История:Израстнала в бедно семейство, Лорън се е научила да разчита главно на себе си. Постигнала мечтите си, но не всички. Да кандидатства за учителски пост е едно от многото начинания, с които тя иска да се справи. баща и плътно зад нея и в добрите и в лошите моменти. Той е нейната упора след смъртта на майка и, когато е на 16.
Израстнала в Манчестър, Англия, тя е свикнала както с лошото време, така и с горещите летни дни, така че няма нещо, което да уплаши от страна на атмосверните условия!Силите си е открила още много малка и с помощта на баща ги е развила доста добре.


8.Допълнително:
талисман - разчита само на себе си
домашен любимец - коте Ричард
9.Сила: замръзяване,телекинеза

10.Снимка: Записване за преподаватели 220px-MandyMoore1


Последната промяна е направена от карамел4е на Съб Юни 06, 2009 4:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:16 pm

карамел4е написа:
1.Име:Лорън Лий
2.Години:23
3.Предмет: Митология и митични създния и ръководител на трети курс
4.Зодия: риби
5.Външен вид:Нисичка е за възрастта си, с кафеникава коса и топли кафеви очи. Не обича контрастните цветове, затова внимателно подбира какво облича. Рядко можеж да я видиш с вързана коса, предпочита да я пуска. В себе си харесва най - вече усмивката, която никога не слиза от лицето и. Клощава с дълги пръсти, на които можеш да мернш някои и друг пръстен, но малък и труднозабележим на фона на черната чантичка, която е свикнала да носи. В нея побира всичко нужно, и много повече ненужни предмети, които имат определена стойност за нея, иначе не са скъпи. На обувките си обръща толкова внимание, както и на дрехите. Винаги удобни, но достатъчно красиви, за да допълват тоалета и.

6.Характер:Лорън винаги е в добро настроение, често сияе от щастие. В живота си е постигнала много, с много труд. Трудно може да я нараниш - тя е момиче с характер.
Тя е най - добрия събеседник и страхотен слушател, винаги готовда даде мнение. С много внимание подхожда не само към себе си, но и към другите. Отзивчива и винаги готова да помогне - това е Лорън, затова има много и различни приятели, на които би поверила дори живота си. Можеби най - големия минус в характера и е, че лесно се доверява...

7.История:Израстнала в бедно семейство, Лорън се е научила да разчита главно на себе си. Постигнала мечтите си, но не всички. Да кандидатства за учителски пост е едно от многото начинания, с които тя иска да се справи. баща и плътно зад нея и в добрите и в лошите моменти. Той е нейната упора след смъртта на майка и, когато е на 16.
Израстнала в Манчестър, Англия, тя е свикнала както с лошото време, така и с горещите летни дни, така че няма нещо, което да уплаши от страна на атмосверните условия!Силите си е открила още много малка и с помощта на баща ги е развила доста добре.


8.Допълнително:
талисман - разчита само на себе си
домашен любимец - коте Ричард
9.Сила: замръзяване,телекинеза

10.Снимка: Записване за преподаватели 220px-MandyMoore1

Митология и митични създания е зает!Погледни свободните предмети в тази тема https://alinor-magic.bulgarianforum.net/forum-f3/topic-t60.htm (задрасканите са заети)
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 4:41 pm

карамел4е написа:
1.Име:Лорън Лий
2.Години:23
3.Предмет: Демонология и ръководител на трети курс
4.Зодия: риби
5.Външен вид:Нисичка е за възрастта си, с кафеникава коса и топли кафеви очи. Не обича контрастните цветове, затова внимателно подбира какво облича. Рядко можеж да я видиш с вързана коса, предпочита да я пуска. В себе си харесва най - вече усмивката, която никога не слиза от лицето и. Клощава с дълги пръсти, на които можеш да мернш някои и друг пръстен, но малък и труднозабележим на фона на черната чантичка, която е свикнала да носи. В нея побира всичко нужно, и много повече ненужни предмети, които имат определена стойност за нея, иначе не са скъпи. На обувките си обръща толкова внимание, както и на дрехите. Винаги удобни, но достатъчно красиви, за да допълват тоалета и.

6.Характер:Лорън винаги е в добро настроение, често сияе от щастие. В живота си е постигнала много, с много труд. Трудно може да я нараниш - тя е момиче с характер.
Тя е най - добрия събеседник и страхотен слушател, винаги готовда даде мнение. С много внимание подхожда не само към себе си, но и към другите. Отзивчива и винаги готова да помогне - това е Лорън, затова има много и различни приятели, на които би поверила дори живота си. Можеби най - големия минус в характера и е, че лесно се доверява...

7.История:Израстнала в бедно семейство, Лорън се е научила да разчита главно на себе си. Постигнала мечтите си, но не всички. Да кандидатства за учителски пост е едно от многото начинания, с които тя иска да се справи. баща и плътно зад нея и в добрите и в лошите моменти. Той е нейната упора след смъртта на майка и, когато е на 16.
Израстнала в Манчестър, Англия, тя е свикнала както с лошото време, така и с горещите летни дни, така че няма нещо, което да уплаши от страна на атмосверните условия!Силите си е открила още много малка и с помощта на баща ги е развила доста добре.


8.Допълнително:
талисман - разчита само на себе си
домашен любимец - коте Ричард
9.Сила: замръзяване,телекинеза

10.Снимка: Записване за преподаватели 220px-MandyMoore1
Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
shade...
Зам.директор,преподавател
shade...


Брой мнения : 108
Местожителство : ...
Registration date : 05.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 6:22 pm

Име/Фамилия:Чад Майкъл-Мъри.
~~~~~~~~~
Години:21
~~~~~~~~~~~
Характер:Доста хора са се опитвали да опишат характера на Чад,но описанието им не винаги е точно.През повечето време настроението му е безизразно-нито весел,нито ядосан или пък разстроен.Някои негови приятели наричат изражението на лицето му „мървто”,което много рядко издава някакви емоции.Нещо много красиво,много добро и заинтригуващо трябва да се случи за да изкриви устните си в лека усмивка или пък да се чуе тихия му смях.Никога,дори при раждането,от очите му не са текли сълзи,което карало лекарите да мислят,че е обезсоленоводнен.Майкъл-Мъри не е избухлива личност и се опитва да поддържа спокойния си дух дори в най-напрегнати ситуации.Въпреки скучното му настроение за някои,той обича да се събира по партита или сбирки с негови приятели,защото много разчита на тях.За него важи поговорката... „Приятел в нужда се познава”.Винаги е склонен да помогне с каквото може на този,който го помоли за нещо,независимо дали този някой е от кръга на познати,непознати,приятели....Чад е естествен човек,който не се смята за по-велик от обкръжението му.Мрази префърцунените хора,които си въобразяват,че са повече от другите.Винаги е искрен,дори истината да е тъжна,защото мрази лъжите и тези,които ги употребяват.Не обича да разваля отношенията си с близък приятел,защото смята,че е глупаво.Повечето мислят,че характерът му е сложен,но стига веднъж да го опознаеш,ще го разгадаеш.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Външен вид:Mъри не се отличава много по телосложение от останалите представители на мъжкия пол,но всеки е индивидуален.Височината му е 1.90,която е постигнал благодарение на спорта който тренира-волейбол.От този спор,той постигна и здравите мускули на ръцете,корема и краката си.Косата му е светло кестенява,почти с цвета на стъблото на дъб.Чад винаги ходи сресан и много рядко употребява гел за коса.Веждите му са гъсти,със същия цвят както и косата му.Носът му е прав леко по-широк при ноздрите.Устните му са средни по размер.Винаги бръсне брадата си,освен ако няма време я оставя до много къса.
Записване за преподаватели 4151b

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
История:Чад Майкъл-Мъри е роден през месец декември,осем дена преди нова година.Някои хора го оправдават,че поради раждането му през зимата има такъв характер.Роден е през декември 1984 година в Бъфало, Ню Йорк. Голямата му мечта да стане спортист се разбива след контузия. Заедно с майка му,баща му и по-големия му брат,семейството живее в Лас Вегас.Само Чад е коренен жител на този град.Другите членове на семейството са родом от Сан Франсиско,където ходяд всеки уикенд при баба им.В Сан Франсиско,бащата на Чад-Мейсън,беше частен собственик на едно казино.Майка му-Анна е известна певица,която често заминаваше за Лас Вегас на турнета.За да получи възможност Мейсън да развие бизнеса си по-добре,а и да се усигурят по-добри условия за работа на Анн(да не й се налагат честите пътувания),семейство Мъри решават да се преместят в хазартния град.Това се случва когато мисис Мъри носи Чад в седмия месец.Преместването става бързо,почти за една година.Същото време отнема на Мейсън да отвори още три казинота в новия им град.През това време се ражда Майкъл-Мъри.За да не загуби популярността си,майка му отново се заема със кариерата си,а новороденото дете,както и брат му остават в грижите на детегледачки.рано заминаващите и късно прибиращите се родители,когато децата вече спят,не отделят внимание на своите синове.Така и отраства Чад-без окуражаваща мила прегрътка на мака си и подкрепата на баща си.Това го прави много самостоятелен.Разбира се,още от 7 годишен той знае за свръхестественните си способности,които наследява от родителите си.Те обаче,много рядко ги използват,а на децата дори забраняват да говорят за тях.Двамата братя обаче нарушават забраната в тяхно отсъствие.Така Чад тръгва в първи клас в нормално училище,без да знае много за магията и използването й.Щом обаче навършва дванадесет години майка му претърпява катастрофа в.която загива.Без да иска мнение от останалия си родител,той заминава в друго училище далеч от местата които му напомнят за майка му.Новоизбранното му училище ,освен,че е едно от най-елитните,ами е и магическо.Така се збъдва една от мечтите му.....да учи в специално училище.Там завършва и получава висшето си образование и се кандидатира за преподавател по Митология,Ръководител на 7 курс и зам. директор.
~~~~~~~~~
Домашен любимец/талисман:Домашният любимец на мъжа е много приятно куче,на име Джоу.То е порода хъски и е още на 3 години.Кучето не е агресивно,освен към гора,които мисли за опасни.Винаги помага на стопанина си когато има нужда от него и за това Чад го мисли за своя талисман.

Записване за преподаватели Small1_tri
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Сила:Взривяване и замръзяване


Последната промяна е направена от shade... на Съб Юни 06, 2009 6:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeСъб Юни 06, 2009 6:25 pm

shade... написа:
Име/Фамилия:Чад Майкъл-Мъри.
~~~~~~~~~
Години:21
~~~~~~~~~~~
Характер:Доста хора са се опитвали да опишат характера на Чад,но описанието им не винаги е точно.През повечето време настроението му е безизразно-нито весел,нито ядосан или пък разстроен.Някои негови приятели наричат изражението на лицето му „мървто”,което много рядко издава някакви емоции.Нещо много красиво,много добро и заинтригуващо трябва да се случи за да изкриви устните си в лека усмивка или пък да се чуе тихия му смях.Никога,дори при раждането,от очите му не са текли сълзи,което карало лекарите да мислят,че е обезсоленоводнен.Майкъл-Мъри не е избухлива личност и се опитва да поддържа спокойния си дух дори в най-напрегнати ситуации.Въпреки скучното му настроение за някои,той обича да се събира по партита или сбирки с негови приятели,защото много разчита на тях.За него важи поговорката... „Приятел в нужда се познава”.Винаги е склонен да помогне с каквото може на този,който го помоли за нещо,независимо дали този някой е от кръга на познати,непознати,приятели....Чад е естествен човек,който не се смята за по-велик от обкръжението му.Мрази префърцунените хора,които си въобразяват,че са повече от другите.Винаги е искрен,дори истината да е тъжна,защото мрази лъжите и тези,които ги употребяват.Не обича да разваля отношенията си с близък приятел,защото смята,че е глупаво.Повечето мислят,че характерът му е сложен,но стига веднъж да го опознаеш,ще го разгадаеш.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Външен вид:Mъри не се отличава много по телосложение от останалите представители на мъжкия пол,но всеки е индивидуален.Височината му е 1.90,която е постигнал благодарение на спорта който тренира-волейбол.От този спор,той постигна и здравите мускули на ръцете,корема и краката си.Косата му е светло кестенява,почти с цвета на стъблото на дъб.Чад винаги ходи сресан и много рядко употребява гел за коса.Веждите му са гъсти,със същия цвят както и косата му.Носът му е прав леко по-широк при ноздрите.Устните му са средни по размер.Винаги бръсне брадата си,освен ако няма време я оставя до много къса.
Записване за преподаватели 4151b

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
История:Чад Майкъл-Мъри е роден през месец декември,осем дена преди нова година.Някои хора го оправдават,че поради раждането му през зимата има такъв характер.Роден е през декември 1984 година в Бъфало, Ню Йорк. Голямата му мечта да стане спортист се разбива след контузия. Заедно с майка му,баща му и по-големия му брат,семейството живее в Лас Вегас.Само Чад е коренен жител на този град.Другите членове на семейството са родом от Сан Франсиско,където ходяд всеки уикенд при баба им.В Сан Франсиско,бащата на Чад-Мейсън,беше частен собственик на едно казино.Майка му-Анна е известна певица,която често заминаваше за Лас Вегас на турнета.За да получи възможност Мейсън да развие бизнеса си по-добре,а и да се усигурят по-добри условия за работа на Анн(да не й се налагат честите пътувания),семейство Мъри решават да се преместят в хазартния град.Това се случва когато мисис Мъри носи Чад в седмия месец.Преместването става бързо,почти за една година.Същото време отнема на Мейсън да отвори още три казинота в новия им град.През това време се ражда Майкъл-Мъри.За да не загуби популярността си,майка му отново се заема със кариерата си,а новороденото дете,както и брат му остават в грижите на детегледачки.рано заминаващите и късно прибиращите се родители,когато децата вече спят,не отделят внимание на своите синове.Така и отраства Чад-без окуражаваща мила прегрътка на мака си и подкрепата на баща си.Това го прави много самостоятелен.Разбира се,още от 7 годишен той знае за свръхестественните си способности,които наследява от родителите си.Те обаче,много рядко ги използват,а на децата дори забраняват да говорят за тях.Двамата братя обаче нарушават забраната в тяхно отсъствие.Така Чад тръгва в първи клас в нормално училище,без да знае много за магията и използването й.Щом обаче навършва дванадесет години майка му претърпява катастрофа в.която загива.Без да иска мнение от останалия си родител,той заминава в друго училище далеч от местата които му напомнят за майка му.Новоизбранното му училище ,освен,че е едно от най-елитните,ами е и магическо.Така се збъдва една от мечтите му.....да учи в специално училище.Там завършва и получава висшето си образование и се кандидатира за преподавател по Митология,Ръководител на 7 курс и зам. директор.

Героят ти е одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Вивиан Даркуиш
Учител по Черни изкуства
Вивиан Даркуиш


Брой мнения : 6
Age : 27
Registration date : 09.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 5:08 pm

1.Име: Вивиан Даркуиш

2.Години:21

3.Предмет:Черни изкуства

4.Зодия:Стрелец

5.Външен вид:Вив е с черна дълга почти до кръста коса и морскосини очи. Лицето й е бледо и нежно, много невинно. Понякога чак плашещо невинно. Има зашеметяваща усмивка, която обаче понякога изглежда доста кръвожадна и хищна. Невероятно е красива, но има нещо зловещо в грациозността и красотата й.


6.Характер:Много добра манипулаторка е. Винаги получава това което иска и както го иска. Мени настроенията си бързо, но всъщност е много консервативна. Заради това което е (вж. История) е злобна, но в действителност може да бъде и много чувствителна. Когато се влюби или се сприятели, е за цял живот.

7.История:Гърция, трети век преди новата ера. Самият Дявол вижда красивата безотговорна и лековерна Алексия, най-красивото момиче в града. Праща слугите си да му я доведат за негова жена. В последствие разбира, че тя е полувълк.Дарява я с безсмъртие. Алексия му ражда момиченце, по-красиво от зората, но по-зло от всеки хищник, срещан някога в Пъкъла и на средната земя. Кръщават я Вивиан, на Езерната дама, и когато я пускат на слънчева светлина, я принуждават да пази името си в тайна. Тя се подвизава няколко години под името Селена. Осъзнава,че е полувълк,полудемон,но не се смята за чудовище.Много безскрупулна е. Всички още я смятат за красавица, но инстинктивно странят от нея. Тя може да се превръща във вълк, но действителният й дом е там, в недрата на земята...


8.Допълнително:
-талисман:Един медальон от приятеля й Мат.
-домашен любимец:Котка.

9.Сила:
Превъплащение.

10.Снимки:



Така изглежда в естествения си вид.
Записване за преподаватели Favole1.th


А така-когато иска да се хареса на някой,когато е в демонската си форма и нарича себе си Селена.Такава е,когато се запознава със Сет.
Записване за преподаватели 829494I


Последната промяна е направена от Саманта Еванеско на Пон Юни 15, 2009 6:08 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeВто Юни 09, 2009 5:18 pm

Саманта Еванеско написа:
1.Име: Саманта Еванеско

2.Години:21

3.Предмет:Черни изкуства

4.Зодия:Стрелец

5.Външен вид:Сам има дълга черна коса,стига горе-долу до кръста,очи които сменят цвета си(могат да са среднощносини или тъмнонефритени според настроението й).Много е висока,чак е неестествено за жена-метър и осемдесет.Кожата й е бледа и леденостудена,макар самата тя да не знае защо.Излъчва тайнственост и величие,които си личат от далече.Предпочита да се облича в черни дълги дрехи.Много е грациозна.

6.Характер:Малко е мрачна и е ужасен песимист-чак понякога е дразнещо,че никога не вижда нищо хубаво никъде.Не е склонна да прощава лесно,приятелите си подбира много трудно,но ако има добър приятел,е за цял живот и би направила всичко за него.Смята,че чувствата са глупави и само нараняват и правят хората по-слаби,затова самата тя е много безчувствена.Дава всичко за да запази самообладание във всеки един момент,макар че понякога действа много импулсивно.

7.История:Родена е на тринайсти декември 1988 година.Падало се е петък и затова всички си обясняват така лошия й късмет.Идва на бял свят в Дъблин,Ирландия,в имението на семейство Еванеско.Майка-Селена,баща-Джонатан.Те са магьосници,но не знаели каква ще е нейната сила.Един ден Сам(така предпочита да я наричат) се превръща във вълк и тогава осъзнават,че ще е преваплъщение.Заминават за Ню Йорк едва когато е на пет годинки и я оставят сама с прислужницата й Елизабет.Това я притеснява в началото,но после помага за изграждането на характера й.

8.Допълнително:
-талисман:Един медальон от приятеля й Мат.
-домашен любимец:Котка.

9.Сила:
Превъплащение.

10.Снимка:

Записване за преподаватели 902529X
Много хубав герой!Одобрена си!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Midnight Sun
Учител по Магии и заклинания
Midnight Sun


Брой мнения : 4
Age : 29
Местожителство : град Първомай
Registration date : 22.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 6:30 pm

1.Име: Неса Уилямс
2.Години:22
3.Предмет:Магии и заклинания
4.Зодия:Риби
5.Външен вид:Неса има дълга черна коса,която се спуща до кръста,прекрасни сини очи.НЕ е нито много висока,нито много ниска-1.70м.Има бледа кожа,която при зилагане на слънцетрудно хваща тен.Тя излъчва увереност,но в същото време и тайнственост.Обича ярките цветеве,но носи и по -тъмни.Устните и са среден размер,малко нацупени.
6.Характер:Неса е много позитивен човек.Но е по срамежлива,не обича многото внимание.Мрази лъжите.Сконна е да прости един път,но повече не.Има доста приятели,но само няколко са много скъпи за нея хора.Не показва чувстата си пред всеки,а само пред най-близките си хора.Не избухва лесно.Обича да разпуска с приятели.
7.История:Неса е родена на 16 август 1987 година в малко градче на име Форкс,намиращо се на Олимпийския полуостров.Там винаги е мрачно и рядко има слънчеви дни ,поради което кожата й е толкова бледа.Истинското й име е Ванеса,но тя предпочита да й казват Неса. Майка й се казва Алекса,а баща й Джеймс.И двамата са магьосници .Има по голям брат Ангъст,който е на 26 години.Брат й е един от най-добрите й приятели,това е така още откакто са малки.Когато е на 16 заминава за лятото в Франция на гости на Леля й Ингрид.Там се запознава с един от най-добрите си приятели -Джейсън.Когато е малка родителите й често пътуват и я оставят сама с брат й и бавачката им.Но това не навредило особено на нея и брат й ,благодариние на по строгото възпитание на баб си двамата с брат й са си изградили хубави характери.
8.Допълнително:
-талисман:Един зелен медальон подарък от Джейсън.
-домашен любимец:-
9.Сила:
Превъплащение;Взривяване
10.Снимка:[img]Записване за преподаватели K9wff811s1.th[/img]
Върнете се в началото Go down
http://gbg.bg
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeПон Юни 22, 2009 8:16 pm

Midnight Sun написа:
1.Име: Неса Уилямс
2.Години:22
3.Предмет:Магии и заклинания
4.Зодия:Риби
5.Външен вид:Неса има дълга черна коса,която се спуща до кръста,прекрасни сини очи.НЕ е нито много висока,нито много ниска-1.70м.Има бледа кожа,която при зилагане на слънцетрудно хваща тен.Тя излъчва увереност,но в същото време и тайнственост.Обича ярките цветеве,но носи и по -тъмни.Устните и са среден размер,малко нацупени.
6.Характер:Неса е много позитивен човек.Но е по срамежлива,не обича многото внимание.Мрази лъжите.Сконна е да прости един път,но повече не.Има доста приятели,но само няколко са много скъпи за нея хора.Не показва чувстата си пред всеки,а само пред най-близките си хора.Не избухва лесно.Обича да разпуска с приятели.
7.История:Неса е родена на 16 август 1987 година в малко градче на име Форкс,намиращо се на Олимпийския полуостров.Там винаги е мрачно и рядко има слънчеви дни ,поради което кожата й е толкова бледа.Истинското й име е Ванеса,но тя предпочита да й казват Неса. Майка й се казва Алекса,а баща й Джеймс.И двамата са магьосници .Има по голям брат Ангъст,който е на 26 години.Брат й е един от най-добрите й приятели,това е така още откакто са малки.Когато е на 16 заминава за лятото в Франция на гости на Леля й Ингрид.Там се запознава с един от най-добрите си приятели -Джейсън.Когато е малка родителите й често пътуват и я оставят сама с брат й и бавачката им.Но това не навредило особено на нея и брат й ,благодариние на по строгото възпитание на баб си двамата с брат й са си изградили хубави характери.
8.Допълнително:
-талисман:Един зелен медальон подарък от Джейсън.
-домашен любимец:-
9.Сила:
Превъплащение;Взривяване
10.Снимка:[img]Записване за преподаватели K9wff811s1.th[/img]
Героят ти е одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Кейт Сампсън

Кейт Сампсън


Брой мнения : 5
Registration date : 22.06.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 9:34 am

Име:Кейт Сампсън

Години: 23

Предмет: Древни руни, Ръководител на 2-ри курс.

Зодия: Близнаци

Външен вид: Кейт има рижаво-червена коса, която стига малко под раменете й. Тя има красиви сиви очи, които понякога променят цвета си, взавиимост от местоположението й. Момичето е високо около 170 сантиметра. Кейт не е дебела, но не може да се каже, че е слаба. Тя има издължено лице и гладка, чиста кожа. Кейт не е голяма красавица, но за сметка на това е много чаровна. Най-хубава е, когато се усмихва, но рядко има поводи да го прави, тъй като живота й е изпълнен почти само с лоши неща.

Характер: Кейт е много стеснителна и не общува почти с никого. Ако някой я обиди или я нарани по някакъв начин, тя не се опитва да се защитава, ами избягва и се затваря вътре в себе си. За сметка на своята стеснителност, Кейт е голям инат. Тя винаги държи на мнението си, дори когато знае, че греши. Докато са били живи, родителите й са мразели тази нейна черта от характера. Към близките си Кейт е мила и внимателна. Тя обожава деца, независимо дали те са добри, тя винаги е търпелива с тях. Това е една от причините да иска да стане учителка в Алинор.

История: Кейт е родена в Сан Франциско. Когато е била на 3 години, майка й и баща й са се скарали жестоко и са се развели. Баща й заминал да живее в Сан Диего, а Кейт останала с майка си в Сан Франциско. След 3 години, когато тя била на 6, баща й катастрофирал много лошо. Той бил в кома 2 години, но после умрял. Така Кейт останала само с майка си, която скоро също намерила гибелта си, блъсната от автомобил. Момичето било на 12, когато останала без родители. То отишло да живее в Лос Анджелис с чичо си Едуард. На 13 годишна възраст, момичето разбрало, че има сила-тя можела докосвайки даден предмет или нещо друго, да получава видение. Когато навършила 20 години, Кейт си купила къща близо до дома на чичо си. Хейна голяма мечта било да стане учител по Древни руни в училището Алинор.

Допълнително:
-талисман: Неизгасващо пламъче, което стои в прозрачна, неотваряема котийка.
-домашен любимец: Куче на име Рафи (порода чихуахуа).
Сила: Видения

Снимка:
Записване за преподаватели 578386O
Върнете се в началото Go down
Innocence
Директор,преподавател
Директор,преподавател
Innocence


Брой мнения : 234
Registration date : 12.03.2009

Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitimeВто Юни 23, 2009 11:09 am

Кейт Сампсън написа:
Име:Кейт Сампсън

Години: 23

Предмет: Древни руни, Ръководител на 2-ри курс.

Зодия: Близнаци

Външен вид: Кейт има рижаво-червена коса, която стига малко под раменете й. Тя има красиви сиви очи, които понякога променят цвета си, взавиимост от местоположението й. Момичето е високо около 170 сантиметра. Кейт не е дебела, но не може да се каже, че е слаба. Тя има издължено лице и гладка, чиста кожа. Кейт не е голяма красавица, но за сметка на това е много чаровна. Най-хубава е, когато се усмихва, но рядко има поводи да го прави, тъй като живота й е изпълнен почти само с лоши неща.

Характер: Кейт е много стеснителна и не общува почти с никого. Ако някой я обиди или я нарани по някакъв начин, тя не се опитва да се защитава, ами избягва и се затваря вътре в себе си. За сметка на своята стеснителност, Кейт е голям инат. Тя винаги държи на мнението си, дори когато знае, че греши. Докато са били живи, родителите й са мразели тази нейна черта от характера. Към близките си Кейт е мила и внимателна. Тя обожава деца, независимо дали те са добри, тя винаги е търпелива с тях. Това е една от причините да иска да стане учителка в Алинор.

История: Кейт е родена в Сан Франциско. Когато е била на 3 години, майка й и баща й са се скарали жестоко и са се развели. Баща й заминал да живее в Сан Диего, а Кейт останала с майка си в Сан Франциско. След 3 години, когато тя била на 6, баща й катастрофирал много лошо. Той бил в кома 2 години, но после умрял. Така Кейт останала само с майка си, която скоро също намерила гибелта си, блъсната от автомобил. Момичето било на 12, когато останала без родители. То отишло да живее в Лос Анджелис с чичо си Едуард. На 13 годишна възраст, момичето разбрало, че има сила-тя можела докосвайки даден предмет или нещо друго, да получава видение. Когато навършила 20 години, Кейт си купила къща близо до дома на чичо си. Хейна голяма мечта било да стане учител по Древни руни в училището Алинор.

Допълнително:
-талисман: Неизгасващо пламъче, което стои в прозрачна, неотваряема котийка.
-домашен любимец: Куче на име Рафи (порода чихуахуа).
Сила: Видения

Снимка:
Записване за преподаватели 578386O

Героят ти е одобрен!
Върнете се в началото Go down
https://alinor-magic.bulgarianforum.net
Sponsored content





Записване за преподаватели Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Записване за преподаватели   Записване за преподаватели Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Записване за преподаватели
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Записване
» Записване
» Записване
» Записване
» Записване за четвърти курс

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Магическо училище Алинор :: Всичко най-важно :: Започване-
Идете на: